...

З Дантесом жила у хоромах, а з Кацуріним – у скромній квартирці: Дорофєєва показала, де живе після розлучення

Вибір редакції


Відома українська співачка Надя Дорофєєва прожила 7 років у шлюбі з артистом Володимиром Дантесом. Після весілля екс-подружжя придбали розкішний двоповерховий будинок на Київщині, де і жили все своє подружнє життя. Дім був дуже сучасний, просторий, з басейном і садом. Втім, розкішні апартаменти не стали гарантією щасливого подружнього життя.

Как выглядит дом Дантеса и Дорофеевой
Як виглядає будинок, в якому жили Дантес і Дорофєєва

Після розлучення Дорофєєва і Дантес вирішили продати спільний будинок і розділити кошти. Зараз Дорофєєва зі своїм новин бойфрендом Михайлом Кацуріним живуть на орендованій квартирі.

Нещодавно Дорофєєва влаштувала імпровізовану фотосесію у себе вдома. На знімках можна розгледіти інтер’єр квартири, в якій вона проживає з Кацуріним. На світилинах Надя позує на дивані поруч з гітарою. На задньому фоні можна помітити Михайла Кацуріна, який щось готує на кухні.

 Дорофєєва показала, де живе після розлучення
Дорофєєва показала, де живе після розлучення

Інтер’єр квартири досить нестандартний: високі стелі, цегляні стіни і невеликі вікна. Меблі мають мінімалістичний вигляд, в основі інтер’єру природні матеріали. Квартира виглядає дещо холодною і незатишною, але досить простора.

 Дорофєєва показала, де живе після розлучення
Дорофєєва показала, де живе після розлучення

Нагадаємо, раніше Надя Дорофєєва і подружжя Кацуріних дружили сім’ями. Втім, дружба пішла не по плану. Дорофєєва закрутила роман з Михайлом Кацуріним. В результаті на розлучення подали не лише Надя і Дантес, а й подружжя Кацуріних, які мають двох маленьких дітей.

Дорофєєву довгий час хейтили у Мережі за те, що вона не лише зрадила своєму чоловіку з його другом, а увела чоловіка у власної подруги. Втім, пройшов час і публіка вже більш м’яко реагує на цю ситуацію. Найцікавіше, що через півроку після розлучення Володимир Дантес зійшовся з колишньою дружиною Михайла Кацуріна Дашею. То ж зараз ця ситуація виглядає, як обмін партнерами.

Надя Дорофєєва і Вова Дантес розлучились майже в один час з Кацуріними
Надя Дорофєєва і Вова Дантес розлучились майже в один час з Кацуріними

Після розлучення колишні подружні пари не спілкуються один з одним, хоча всі четверо мусять “виховувати” дітей Михайла і Даші Кацуріних.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 + four =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.