З Дорофєєвою жив у хоромах, а з Кацуріною – у скромній квартирці: Дантес показав, де живе після розлучення

Вибір редакції


Український артист Володимир Дантес прожив 7 років у шлюбі зі співачкою Надією Дорофєєвою. Після весілля подружжя оселилися в розкішному двоповерховому будинку на Київщині. Маєток був дуже просторий, з гарним ремонтом та басейном у дворі.

Как выглядит дом Дантеса и Дорофеевой
Як виглядає будинок, в якому жили Дантес і Дорофєєва

Після розставання зі співачкою Дантес виїхав з їхнього будинку на орендовану квартиру. В процесі розлучення подружжя вирішили продати цей дім, а гроші розділити навпіл. Наразі і Дантес і Дорофєєва живуть на орендованих квартирах зі своїми новими партнерами.

Відомо, що Дорофєєва зі своїм новим коханим Михайлом Кацуріним знімають простору квартиру в центрі Києва. А ось Дантес живе скромніше. Нещодавно артист зняв коротке відео у своїй орендованій квартирі, де можна була трішки побачити його нове житло. У ролику помітно, що квартира дуже маленька і скромна.

Дантес показав, де живе після розлучення
Дантес показав, де живе після розлучення

Нагадаємо, Володимир Дантес і Надя Дорофєєва, які були у стосунках 10 років, з яких 7 у шлюбі, оголосили про розлучення в березні 2022 року. Офіційною причиною розставання стало те, що між ними начебто зникли почуття. Втім, пізніше вся правда випливла назовні. Виявилось, що Дорофєєва закрутила роман з ресторатором Михайлом Кацуріним і заради нього покинула свого чоловіка. Найцікавіше, що Дорофєєва і Дантес багато років дружили з сім’єю Кацуріних. Втім, роман Наді і Михайла зруйнував одразу 2 родини: Дорофєєва і Дантес подали на розлучення майже одночасно з подружжям Кацуріних.

Надя Дорофєєва і Вова Дантес розлучились майже в один час з Кацуріними
Надя Дорофєєва і Вова Дантес розлучились майже в один час з Кацуріними

Через півроку після розлучення Володимир Дантес почав будувати стосунки з колишньою дружиною Михайла Кацуріна Дашею. Тож, в результаті вийшло так, що 2 подружні пари просто обмінялись партнерами.

Володимир Дантес зізнається, що наразі не спілкується ні зі своєю колишньою дружиною, ні зі своїм колишнім другом Михайлом Кацуріним. Тож, якою б веселою не здавалась ця любовна історія,  її учасники мають образи один на одного і непорозуміння.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 + one =