з гидкого каченя в лебедя – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська актриса, яка здобула популярність на сцені гумористичного проєкту “Дизель Шоу” полюбляє експерименти зі своїм волоссям. Іноді здається, що артистка змінює зачіски в будь-який момент – щойно їй спаде на думку ідея нового вигляду її шевелюри. Цього разу знаменитість вирушила до стиліста, який зробив справжню магію.

Булітко показала оновлену зачіску

На особистій сторінці зірки “Дизель Шоу” час від часу з’являються цікаві фотографії. Здебільшого Вікторія Булітко публікує кадри з репетицій або концертів проєкту, проте іноді шанувальники бачать і особисті фото знаменитості. Цього разу Вікторія Булітко показала, як виглядала “до” та “після” походу в салон.

У своєму блозі українська актриса та гумористка опублікувала відео, на перших секундах якого стоїть з розпатланим волоссям – на голові Вікторії Булітко буквально гніздо. Знаменитість виглядала розгублено, але стримати усмішки на обличчі не змогла. Актриса навмисно розпатлала волосся ще більше, аби результат на наступних кадрах вразив шанувальників ще більше.

Вікторія Булітко показала свою шевелюру до процедури в салоні
Вікторія Булітко показала свою шевелюру до процедури в салоні

На наступному опублікованому кадрі відома українська актриса позувала вже з оновленою зачіскою – пофарбованим волоссям та красивою укладкою. Зірка покрутила голову в різні боки, аби підписники змогли побачити, як змінився її загальний образ. Вікторія Булітко оновила колір свого волосся. На перших кадрах воно було тьмяним, а ось у результаті стало яскраво рудим.

Крім того, мастер Євген, як було зазначено на відео, зробив перехід від темно-русявого волосся Вікторії Булітко до яскравого рудого. Таким чином, коли шевелюра зірки відростатиме, це буде не так помітно. Варто зазначити, що актрисі важливо стежити за цим питанням, адже під світлом софітів та на камерах особливо видно всі нюанси зовнішності.

Актриса показала оновлену зачіску
Актриса показала оновлену зачіску

Нагадаємо, що раніше відома артистка показала, як правильно носити трендову шапку цього зимнього сезону з коротким волосся. Вікторія Булітко продемонструвала наочно, як комбінувати зачіску з модним головним убором.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − two =

Translate »