“З мого боку було трішки божевільно” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська телеведуча та кореспондентка Лідія Таран після початку повномасштабної війни переїхала разом з донькою до Франції. Знаменитість зізнавалась, що довгий час думала про те, аби повернутись до рідного Києва, втім після влучання ракети поруч зі своїм будинком, вирішила з міркувань безпеки залишитись за кордоном.

З часом знаменитість обжилась у Франції, її донька від Андрія Доманського почала ходити до школи, а сама Лідія Таран пішла зі студії ТСН і вступила до французького університету. Втім, Лідія Таран не покинула рідну студію зовсім – тепер вона дистанційно працює кореспонденткою. Про зміни в житті, навчання у ВНЗ, а також про життя своєї доньки Лідія Таран розповіла в прямому ефірі “Сніданку з 1+1”.

Лідія Таран стала студенткою закладу вищої освіти у Франції
Лідія Таран стала студенткою закладу вищої освіти у Франції

Лідія Таран про навчання у Франції

Зі своїми колегами Нелею Шовкопляс і Єгором Гордєєвим вона обговорила своє навчання у закордонному університеті. Наразі відомо, що знаменитість фундаментально підійшла до вищої освіти, оскільки вже зараз пише наукові роботи та есе французькою мовою. За словами Лідії Таран, наразі їй досі важко писати та розмовляти французькою – ведуча зізналась, що переоцінила свої можливості.

Проте, додала Лідія Таран, вона продовжує докладати чималих зусиль, а викладачі розуміють і підтримують українську студентку. Знаменитість також зазначила, що вже склала 13 іспитів, але поки результатів немає – вони прийдуть у лютому.

Я розумію, що трошки погарячкувала. Тому що конкурувати з людьми, які вже сьомий рік навчаються, народилися в цій країні й це їхня рідна мова – з мого боку було трошки божевільно. Але є підтримка

– прокоментувала Лідія Таран.

Українська ведуча розповіла про навчання у Франції
Українська ведуча розповіла про навчання у Франції

14-річна донька Лідії Таран Василина навчається одразу у двох коледжах – українському та французькому. Втім, зізнається ведуча, її доньці вивчення іноземної мови дається набагато простіше, оскільки Василині не потрібно писати величезні наукові роботи. Лідія Таран зізналась, що вони дуже підтримують і допомагають одна одній.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × two =

Translate »