...

з обома чоловіками познайомилася під час інтерв’ю – Одна Хвилина

Вибір редакції


Складається враження, що журналістка обирала собі до пари виключно багатих і успішних чоловіків, байдуже, чи ті були вільні, чи мали родину.

Юрій Корж

Батько першого чоловіка Марченко був сином народного депутата. Його брат обіймав крісло генерального директора “Інтернет Медіа Груп”. А сам Юрій заснував “Глобал Юкрейн”.

Перший чоловік Оксани Марченко Юрій Корж

Корж був спонсором програми “Доброго ранку, Україно!” на УТ-1, де працювала молода тележурналістка. Він побачив дівчину і закохався. Вони дуже швидко побралися. Весілля зіграли 1992 року, після якого Оксана на якийсь час забула про роботу. Народила сина Богдана і займалася його вихованням.

Оксана Марченко з сином Богданом

Віктор Медведчук

У 1999 році шляхи Марченко і Медведчука перетнулися на “Людині року”. Віктор узяв телефон кралечки. Наступного дня зателефонував і призначив зустріч. Вона мала бути діловою, але перетворилася на побачення.

Весілля Оксани Марченко з Віктором Медведчуком

Вони разом відзначили 8 Березня. Зустрілися й 9 числа, і надалі. Оксана нічого не чула тоді про юриста, а він знав її по телепередачах. Обоє втямили, що мають бути разом, і затіяли розлучення. Відтоді жили разом. Сину Оксани на той момент було всього 4 роки. Богдана практично виховав вітчим.

Оксана Марченко з донькою Дариною

Весілля, на якому був присутній Леонід Кучма, закохані зіграли тільки у 2003 році. Невдовзі у пари народилася донечка Даринка. Дівчинку хрестили в Санкт-Петербурзькому Казанському соборі. Хрещеними стали двоє росіян – владімір путін і дружина дмітрія мєдвєдєва.

Богдан навчався у такій ненависній Медведчуку Швейцарії, а одружився в Києві з фотомисткинею Катериною. Первістка пара назвала на честь вітчима Віктором. Доньку після закінчення київської школи батьки планували відправити здобувати вищу освіту в Женеву, але дівчині у зв’язку з санкціями не надали візи.

 

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × three =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.