З одягу були лише шорти й чоботи: донька Брежнєвої на тлі лісу похизувалась красою, яку успадкувала від мами

Вибір редакції


Старша донька відомої української співачки Віри Брежнєвої зачарувала мережу. Соня Кіперман продемонструвала неймовірну схожість зі своєю зірковою мамою

Відома українська співачка Віра Брежнєва свого часу не лише встигла побудувати успішну кар’єру, а й виростити двох чудових доньок. Старша дитина знаменитості Соня Кіперман сьогодні живе самостійно. Дівчині вже 22 роки, а вищу освіту вона здобуває за кордоном. У США зіркова донька не витрачає часу дарма й не лише граніт науки гризе, а й встигає подорожувати країною, насолоджуючись неймовірними видами та красивою природою.

Разом з тим, Соня Кіперман активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм, де її шанувальники мають змогу помилувати і її красою. Нещодавно дівчина опублікувала красиву фотографію, яку зробила на тлі зеленого лісу, оповитого світлом заходу сонця.

Старша донька Віри Брежнєвої показала свіжу стильну фотографію
Старша донька Віри Брежнєвої показала свіжу стильну фотографію

На нещодавно опублікованому кадрі дівчина позувала у доволі сміливому вбранні. Соня Кіперман взула високі чорні чоботи у ковбойському стилі, а з одягу обрала лише світлі короткі шорти. Верхній одяг донька відомої української співачки Віри Брежнєвої вирішила не одягати, тендітно прикривши руками найголовніше.

Для фотографії Соня Кіперман обрала ніжну позу, а її світле волосся було розпущене. Силует дівчини підсвічувало західне сонце, що робило фотографію ще загадковішою, а доньку артистки більш схожою ледве не на янгола.

Донька Віри Брежнєвої Соня Кіперман поділилась ніжним фото зі своїми фанатами
Донька Віри Брежнєвої Соня Кіперман поділилась ніжним фото зі своїми фанатами

Нагадаємо, що попри велику відстань зіркові мама й донька таки намагаються зустрічатись якомога частіше. Так, наприклад, на початку квітня цього року Віра Брежнєва вирішила влаштувати своїй доньці сюрприз і прилетіла до неї в Штати. Відома українська співачка не просто так обрала саме такі дати для подорожі, адже 30 березня зіркова донька відзначила своє 22-річчя. Віра Брежнєва прилетіла до старшої дитини, аби привітати її зі святом.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 − 1 =