“За комп’ютерами” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ігор Кондратюк є багатодітним батьком. Зі своєю дружиною Олександрою продюсер виховує синів Сергія і Данила та дочку Поліну. Як розповів Кондратюк, його хлопці зараз живуть в Києві, працюють. Один знімає соціальні ролики, а другий займається маркетингом в блокчейні, це пов’язано з крипто-валютою і розвиває власний благодійний фонд:

Старший монтує соціальні ролики якісь, середній організував фонд разом з однодумцями, там багато киян в тому фонді до речі. Донатять на ЗСУ, возять волонтерські якісь речі

, – поділився Кондратюк в інтерв’ю “Rostyslove Production”.

Мобілізації сини Кондратюка підлягають аж в четвертій черзі, як і він сам, тому що мають проблеми зі здоров’ям:

У них обох там проблеми зі здоров’ям через те, що дитинство провели за комп’ютерами

, – зізнався Ігор.

Ігор Кондратюк показав дружину і трьох дітей
Ігор Кондратюк розсекретив, де знаходяться та чим займаються його діти зараз

Наймолодша в сім’ї Кондратюка – дочка Поліна. Вона зараз живе в Сполучених Штатах Америки і отримує вищу освіту в напрямку космічної інженерії, вже на другому курсі. Телеведучий сумує за дівчинкою, вони давно не бачилися, тому що як мінімум не літають літаки, але чекає грудня – у доньки з’явиться можливість приїхати додому через Варшаву. Вони з дружиною дуже пишаються Поліною, вона показує хороші результати в навчанні.

Нагадаємо, свою другу половинку і майбутню дружину Олександру Городецьку Кондратюк зустрів на роботі на каналі “Інтер”. Між колегами спалахнув службовий роман, який в результаті привів їх до вівтаря. Про відносини з дружиною продюсер розповідає рідко, але якось розповідав, що в коханій його підкупив оптимістичний погляд, гумор і легкість у ставленні до життя, тому вони вже давно разом і щасливі один з одним.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven + sixteen =

Translate »