“За нею цікаво спостерігати, вона за межами свого комфорту” – Одна Хвилина

Вибір редакції


4 січня на YouTube-каналі української ведучої Наташі Влащенко вийшло велике інтерв’ю Маші Єфросініною. Телеведуча розповіла про своє спустошення за 10 місяців війни, як рятує жінок, як війна вплинула на особисте життя Маші та чому не бачиться зі своєю донькою.

Також Маша Єфросініна висловилася про Президента України Володимира Зеленського та його дружину Олену. Телеведуча знає їх особисто і навіть працювала разом з Зеленським до того, як він став Президентом.

Так, Єфросініна розповіла, що Володимир Олександрович завжди мав сильний характер і був дуже відповідальним у роботі.

Ми дуже багато працювали разом. В роботі він завжди був дуже конкретним. Я декілька разів була свідком, як він захищав права “Кварталу”. Очевидно, він завжди був лідером. Очевидно, що ці правила приймалися всією його командою. Тобто, всі прояви сьогоднішні, вони просто набули планетарного масштабу.

, – розповіла Єфросініна.

Маша Єфросініна висловилася про Олену Зеленську
Маша Єфросініна висловилася про Олену Зеленську

Також телеведуча висловилася про першу леді України Олену Зеленську. За словами Єфросініної, Олена ніколи не хотіла публічності і зараз вона знаходиться поза межами своєї зони комфорту.

Вона завжди була незримою, але дуже кріпкою опорою, але за спиною Володимира Олександровича. За нею спостерігати цікаво, тому що я бачу, що людина існує за межами свого комфортного або свого природнього побудування своєї системи.

, – розповіла Єфросініна.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 15 =

Translate »