за що Світлану Білоножко вигнали з радіо, Ольгу Сумську – з 1+1, а Горбачову – з Інтера – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ольга Сумська

Актриса у свої 56 років виглядає ідеально. Тим образливіше було дізнатися, що навіть у 40 років Сумська могла видатися комусь застарою. Виявляється, ейджизм пов’язаний з телеканалом “1+1”. Ольга цілих 10 років поспіль вела тут програму “Імперія кіно”.

Ольга Сумська стала жертвою ейджизму

А потім з’ясувалося, що продюсери потребують молодих облич, і народну артистку просто попросили піти. Сумська не стримує емоцій, коли згадує подібне неподобство, адже не вважає себе старою і певна, що ведучі з досвідом, народні улюбленці можуть дати набагато більше, аніж нікому невідомі юні таланти з оманливими личками.

Світлана Білоножко

Коли Віталій Білоножко представив батькам свою наречену, ті були невдоволені несерйозною професією дівчини – артистка. Та коли Світлана влаштувалася дикторкою на телеканал УТ-1, трішки заспокоїлися. Білявка пройшла чималий конкурс і набула важливого досвіду, працюючи в прямих ефірах.

Світлану Білоножко звільнили з телебачення через 40-річний вік

Частенько доводилося читати на камеру абсолютно незнайомий текст, який під час програми непомітно підкладали на стіл. Саме дружина Білоножка у 1991 році зачитала в прямому ефірі Акт проголошення незалежності України. Але в 40-річному віці на ТВ сталася реорганізація, прийшло нове керівництво, і її попросили піти, хоча жінка виглядала ще доволі привабливо і була справжньою професіоналкою.

Оля Горбачова

Були часи, коли глядачі телеканалу “Інтер” недільного ранку прикипали до екранів телевізорів, щоб подивитися новини з життя українського бомонду. Ведуча Ольга Горбачова у “Мелорамі” розповідала, що сталося в співочому батальйоні. Та згодом білявку звільнили з телеканалу.

Ольгу Горбачову звільнили з Інтера за кумівство

Через багато років Оля розповіла про справжню причину такого кроку керівництва. Виявляється, вона віддавала перевагу підопічним свого чоловіка Юрія Нікітіна і брала ексклюзивні інтерв’ю у виконавців продюсера. То й отримала звинувачення у “кумівстві”. Горбачова виправдовувала свої дії тим, що ці співаки ніколи не відмовляли їй у бесіді на камеру.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 5 =

Translate »