Захур довго приховував українку від сім’ї – Одна Хвилина

Вибір редакції


Камалія – не перша дружина пакистанського мільярдера Мохаммада Захура. Задовго до зустрічі з українською красунею чоловік був одружений на іншій жінці. У шлюбі в них народилось двоє дітей. Але сімейне життя у них не склалося, тому Мохаммад вирішив розлучитись.

Згідно з мусульманськими традиціями, розлучення – великий гріх, тому мусульмани вкрай рідко розлучаються. Оскільки батьки Мохаммада живіть згідно традицій, чоловік вирішив від них приховати факт свого розлучення.

Однак через декілька років мільярдер закохався в українську красуню Камалію. Вже через 3 місяця після знайомства Камалія та Захур зіграли таємне весілля. Свято дійсно було таємним, адже мама Мохаммада і не здогадувалась, що у неї з’явилася нова невістка. Більше того, рідня Захура думала, що він досі живе з першою дружиною.

Чому свекруха Камалії з першого дня незлюбила співачку

В одному із інтерв’ю Захур зізнався, що не розповідав матері про нову дружину, боячись, що жінка не переживе цю новину. По-перше, її син порушив традиції, розлучившись з першою дружиною, а по-друге, Мохаммад боявся, що матері не сподобається його обраниця через яскраву зовнішність.

Матір Мохаммада Захура дізналась, що її син одружений на іншій жінці лише через декілька років. Жінка образилась на сина та нову невістку, через те, що від неї приховали таку важливу подію. Тому так вийшло, що Камалія одразу не дуже сподобалась свекрусі. Однак, за словами Захура, незважаючи на все, його матір зберегла пакистанську традицію і організувала звану вечерю на честь невістки.

Захур зізнається, що розуміє та приймає той факт, що його матір не в захваті від його дружини. Адже Камалія любить відверте вбрання та яскравий макіяж, а це не прийнято згідно з мусульманськими традиціями. Чоловік зізнається, що досі допомагає своїй дружині обрати гардероб, коли вони їдуть на його Батьківщину.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Таємне життя дітей Заворотнюк та загадкова невістка: Що приховує від чужих очей Моя прекрасна няня


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − fourteen =

Translate »