заміжня Полякова зізналась, як реагує на увагу протилежної статі – Одна Хвилина - MusicUkraine

заміжня Полякова зізналась, як реагує на увагу протилежної статі – Одна Хвилина

Вибір редакції


Вже давно відома українська співачка перебуває у щасливому шлюбі зі своїм чоловіком Вадимом Буряковським. Разом закохані пройшли вогонь і воду, а також виховання двох дітей. Попри все українська артистка Оля Полякова виглядає неперевершено, а тому представники протилежної статі проявляють до неї інтерес.

У новому випуску YouTube-шоу Маші Єфросиніної “Дорослі дівчата” Полякова зізналась, як реагує на увагу чоловіків.Полякова про увагу чоловіків

Українська артистка зізналась, що до початку повномасштабної війни чоловіки майже ніколи не намагались з нею познайомитись. Втім, після 24 лютого все ніби перевернулось, а протилежна стать почала звертати на Олю Полякову увагу, як ніколи раніше.

Полякова після початку повномасштабної війни почала користуватись увагою серед чоловіків
Полякова після початку повномасштабної війни почала користуватись увагою серед чоловіків

Знаменитість спробувала пояснити такі різкі зміни тим, що до 24 лютого вона була буквально залізною леді, яку чоловіки боялись. Схоже, після початку великої війни знаменитість дещо пом’якшала, тому, заявила Полякова, з нею “правда зараз знайомляться чоловіки”.Я ж розучилась з ними знайомитись… Якщо це реально симпатичний мужик, я починаю червоніти, заїкатись, поводжу себе як якась д*ра… Я розумію, що за 20 років [шлюбу – прим. ред.] я розучилась знайомитись, приймати компліменти

– зізналась українська артистка.

Оля Полякова зізналась, що вона ніяковіє, коли з нею намагаються познайомитись
Оля Полякова зізналась, що вона ніяковіє, коли з нею намагаються познайомитись

Відома українська співачка зауважила, що вона – заміжня жінка, тому про щось більше, ніж просто флірт, мови йти навіть не може. Втім, знаменитість зізналась, що останнім часом вона не вміє навіть “стріляти очима”.
Хоча Оля Полякова розуміє, що їй не потрібно навіть фліртувати, адже далі першого знайомства спілкування не зайде, разом з тим зірці ніяково через те, що вона червоніє на очах симпатичних чоловіків.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 − nine =