запроданці Лорак, Повалій та інші тремтять – Одна Минута

Вибір редакції


Українці нарешті дочекались справедливого рішення щодо зірок-зрадників. Відтак у Міністерстві культури анонсували роботу над законопроєктом, на основі якого зірки-зрадники будуть позбавлятись почесних звань Народних артистів України. Знаменитості, які весь цей час мовчать про війну в Україні або, ще гірше, підтримують злочинний режим кремля, досі користуються привілеями, які надають їм почесні державні нагороди.

Так, наприклад, Ані Лорак нещодавно захотіла відправитись у європейський тур, а в усіх анонсах заявляла, ніби вона – найтитулованіша співачка України і народна артистка. Зазначимо, що концерти зрадниці в Європі скасували, а саму артистку присоромили за її спробу назватись народною улюбленицею. У Міністерстві вирішили, що подібне має закінчитись.Концерти Ані Лорак в Європі скасували
Концерти Ані Лорак в Європі скасували

Український міністр культури Олександр Ткаченко в коментарі для “1+1” зазначив, що російська федерація використовує таких артистів заради того, щоб ті масово просували їхні імперські настрої й наративи про “дружній народ”.

Ми напрацювали зміни, узгоджуємо зараз із депутатами, якщо вони будуть прийняті, а я переконаний, вони будуть прийняті найближчим часом– прокоментував Ткаченко.

Українські артисти вже відреагували на новину про роботу над новим законопроєктом. Заслужена артистка України й відома співачка Анастасія Приходько впевнена, що позбавлення почесної державної нагороди – це сильний удар для будь-якого артиста. Відтак подібне вдарить і по репутації, і по самооцінці кожного зрадника.
Нормальна ініціатива. Час змінився, є можливість розставити крапки над “і”, акценти… На те і є міністерство, щоб запроваджувати щось нове, щось змінювати, щось додавати

– українська співачка Тіна Кароль також підтримує рішення міністерства.А ось український продюсер Михайло Ясинський впевнений, що від звань Народного і Заслуженого артиста варто взагалі позбавитись. На думку знаменитості, все це – залишки Радянського Союзу. Продюсер переконаний, що задля успішного функціонування в майбутньому, Україні має позбутись від залишків сумного минулого.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 + 19 =

Translate »