зарослий Олег Винник засвітився на новому фото та викликав підозри – Одна Минута

Вибір редакції


Після початку повномасштабної війни в Україні більшість українських зірок взяли на себе місію робити все можливе, аби допомогти рідній країні. Відомі артисти почали активно займатися волонтерством та їздити з благодійними концертами різними країнами світу, щоб назбирати гроші на потреби ЗСУ та постраждалим у війні людям. Є й ті знамениті чоловіки, які зупинили свою творчу діяльність та пішли на фронт. Проте є й ті артисти, які просто зникли з інформаційного простору одразу після вторгнення Росії на територію України. Серед таких – улюбленець українських жінок Олег Винник.

Винник виїхав на лікування ще до початку повномасштабної війни
Зарослий Олег Винник засвітився на новому фото та викликав підозри

Чоловік 5 місяців не виходив на зв’язок зі своїми шанувальниками і лише у червні адвокат Винника заявила, що артист виїхав до Німеччини, нібито для того, щоб проходити лікування. При цьому жінка не уточнила, чим саме хворіє артист.Нещодавно вперше за довгий час у Мережі з’явилося свіже фото Олега Винника, яке вразило Мережу. Знімок оприлюднив чоловік Оксани Білозір Роман Недзельський, котрий служить у ЗСУ. На фото Винник позує у темних сонцезахисних окулярах та кепці. Артист відростив бороду і виглядає трохи недоглянутим.

Олег Винник уперше за два місяці з'явився на фотографії
Зарослий Олег Винник засвітився на новому фото та викликав підозри

Як можна здогадатися за описом до фото, артист допомагає 135 батальйону, в якому служить чоловік Білозір Роман Недзельський.Варто зазначити, що хоч Винник і перебуває за кордоном, він допомагає Україні. Відомо, що через благодійний фонд “Вовчиця”, який започаткував артист, було передано позашляховики на потреби ЗСУ.

До речі, з недавніх пір у Мережі подейкують, що артист може перебувати в Німеччині не через свою хворобу, а через вагітність його дружини Таюне. Ходять чутки, що Таїсія Сватко зовсім скоро може ощасливити Винника, народивши дитину, але зіркове подружжя це ретельно приховує від публіки.
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − 12 =

Translate »