зарослий Олег Винник засвітився на новому знімку та викликав чутки – Одна Минута

Вибір редакції


Олег Винник і Таїсія Сватко стали надзвичайно популярними в останні роки. Новини про зірок з’являються у мережі, як гриби після дощу. З одного боку всім цікаво знати про таких яскравих знаменитостей, а з іншого самі зірки завдяки своєму таємничому образу породжують нові чутки.

Зазвичай подробицями особистого життя ці співаки не діляться з прихильниками. Кілька років фанати добивалися від Головного вовка країни правди: з ким же він одружений. Йому на ходу приписували романи то з Еліною Іващенко, то навіть з Анастасією Волочковою. Втім, виявилося, що багато років він має стосунки зі своєю бек-вокалісткою Таюне.Цікаво, що у 2005-му році чоловік випадково розповів німецьким медіа про те, що має дружину та сина. Тоді він жив у Європі та понад усе мріяв, аби рідні переїхали до нього за кордон. Втім, в Україну вирішив повернутися згодом сам.

Сколько детей у Олега Винника и Таюне
Вагітну Таюне сховав у Німеччині

Та війна змусила знаменитість знову покинути свою Батьківщину. Представники співака розповіли, що Олег насправді полишив рідний дім не через те, що злякався російської навали, а тому, що рятується від недуги. Що саме лікує Винник — не повідомлялось. На останніх публікаціях зі співаком видно, як сильно він змінився: має тепер бороду, а пишне волосся ховає.Фанаты обсуждают новое фото Олега Винника, сделанное в Польше
Вагітну Таюне сховав у Німеччині

Як і Головний вовк країни, ця ніжна співачка перестала ділитися подробицями особистого життя у мережі. Коли ще не було відомо, що саме сталося з Олегом Винником, в Інстаграмі почали ширитися різного роду чутки. Прихильники  припустили, що бек-вокалістка золотого голосу української сцени може бути вагітною і саме тому не показувати нових фото.

Олег Винник
Вагітну Таюне сховав у Німеччині

Дійсно, Таюне ніколи не розповідала про свій сімейний стан та власних дітей, а мовчання, як відомо тільки розбурхує нові плітки. Більше про життя Головного вовка країни дізнайтеся у відео:


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 − seven =