зарослий Потап викликав підозри про поповнення в родині – Одна Минута

Вибір редакції


Іноді здається, що народження зіркового первістка Насті Каменських та Олексія Потапенка публіка чекає більше за самих знаменитостей. Шанувальники постійно шукають, за що “зачепитись”, аби змусити співачку нарешті зізнатись у тому, що вона вагітна. У кожній фотографії, яку Настя публікує, фанати шукають округлий животик і хоча би найменший натяк на вагітність зірки.

Проте, Каменських неодноразово заявляла, що поки в їхній сім’ї не планується поповнення. Співачка перебуває в щасливому шлюбі з Олексієм Потапенко – нині артисти проживають в Україні, проте до дітей поки що не готові. Більш того, зірковий екстрасенс Макс Гордєєв нещодавно зізнався, що він не відчуває, що скоро Каменських та Потап стануть батьками.Так, за словами екстрасенса від Каменських йде жіноча енергія, проте вона ніяк не пов’язана з вагітністю та народженням дітей. Макс Гордєєв впевнений, що у найближчому майбутньому зірка буде розвиватись у професійному плані – їй вдасться записати багато крутих пісень, які виведуть її творчість на новий рівень. Втім, за словами Гордєєва, фанатам не слід чекати, що зовсім скоро вони стануть свідками зіркового народження.

Проте, прихильники не втрачають надії і постійно намагаються “викрити” таємницю Насті Каменських та Потапа. Так, нещодавно артистка публікувала меланхолійні фотографії з потяга, але і в цих публікаціях прихильники побачили натяки на становище зірки та навіть на розлучення з Потапом. Підписникам зірки здалось, ніби вона чимось сильно засмучена.

На кадрах Настя Каменських виглядала понурою та змученою – вона дивилась на дощ, що крапав за вікном потяга. В описі до публікації українська співачка залишила свої філософські думки. Певна частина фанатів співачки погодились з описом до кадрів, але інша частина почала сильно переживати і попросила Настю зізнатись, чим вона так засмучена.Під останньою публікацією Насті Каменських запитань про її вагітність стало помітно менше. Співачка розповіла про речі, які допомагають їй відволікатись від страшних подій, які відбуваються в Україні. Настя розповіла про танці.

Декілька хвилин того, що приносило радість та задоволення раніше, у мирні часи — дарують емоційний заряд та оптимізм

– поділилась своєю думкою з підписниками Каменських.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × five =