завели дітей у віці дідусів – Одна Хвилина

Вибір редакції


Емануїл Віторган

Після смерті другої дружини Алли Балтер до життя актора повернула Ірина Млодик. Жінка згасла від раку, а Віторгану здалося, що все закінчилося. Та на репетиції в театрі він побачив Ірину, яка була молодша на 23 роки, і все довкола заграло новими фарбами.

Емануїл Віторган отримав донечок у 78 і 79 років

Через 3 роки вдівства Емануїл зробив пропозицію, і Млодик відповіла згодою. Коли актору було 78 років на світ з’явилася донечка. Ірині минуло 55 років, і багато хто казав, що маля народила сурогатна матір. Та і цього віковим закоханим виявилося замало, і за рік у них народилася ще одна дівчинка.

Іван Краско

Здається, що актору немає старості. А все через молодих дружин і дітей. Краску нині йде 93-рік, і днями він утрапив до лікарні з серцевими проблемами. Перша донька Галя народилася, коли чоловіку був 21 рік. У другому шлюбі з’явилося ще двоє дітей. Сина Андрія всі пам’ятають по фільму “Ліквідація”, який став останнім у його житті.

Іван Краско після 70 став батьком двох синів, а після 90 – донечки

Між тим Іван не збирався відмовлятися від особистого життя. У 71 рік він побрався з 21-річною Наталею Вяль, з якою прожив 10 років і нажив двох синів. А після розлучення 85-річний донжуан одружився з 25-річною студенткою Наталею Шевель. Цей шлюб був найкоротшим в його житті – тривав 3 роки. А у 90 років Іван Іванович заявив, що став батьком ушосте. Донечку Даринку йому начебто народила Юлія Кічемасова, скориставшись замороженим матеріалом чоловіка.

Олег Табаков

Знаменитий актор і театральний діяч залишив по собі не лише найприбутковіший театр “Табакерка”, але й четверо дітей. У першому шлюбі, як годиться, народилися Антон і Олександра. Зі студенткою Мариною Зудіною Олег Павлович крутив шури-мури, ще коли перебував у шлюбі.

Олег Табаков отримав доньку в 71 рік

Та за 10 років розлучився і створив нову сім’ю. Актриса подарувала 60-річному коханому чоловіку сина Павла, а коли Табакову був 71 рік, на світ з’явилася ще й донечка Марійка.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + two =

Translate »