здобуває топову освіту за кордоном, як і син Каті Осадчої – Одна Хвилина - MusicUkraine

здобуває топову освіту за кордоном, як і син Каті Осадчої – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ігор Кондратюк – відомий український продюсер, шоумен та телеведучий. Публіка знає його, як досить суворого суддю шоу “Україна має талант” та “Х-фактор”, а також гострого на слівце продюсера. Чого тільки вартий його конфлікт зі співаком Віталієм Козловським, який публіка обговорює вже багато років. Втім, варто зауважити, що в сімейні скандали Кондратюк ніколи не потрапляв. Здається, у нього зразкова родина.

Ігор Кондратюк вже багато років щасливий у шлюбі з дружиною Олександрою, яка подарувала йому троє дітей: двох синів та доньку. Сини продюсера вже давно дорослі, вони проживають у Києві. Наймолодшій дочці Кондратюка Поліні зараз 19 років. Ігор дуже пишається своєю донькою.

Ігор Кондратюк показав дружину і трьох дітей
Ігор Кондратюк з синами та донькою

Відомо, що Поліна закінчила школу з золотою медаллю і завжди була однією з найактивніших учениць. Зараз дівчина являється студенткою другого курсу престижного університету в США. Незважаючи на те, що її батько продюсер і вона могла б легко потрапити в шоу-бізнес, Поліна обрала для себе зовсім інший шлях. Дівчина навчається на інженера космічних систем.

Ігор Кондратюк показав, як виглядає його вже доросла донька
Як виглядає донька Кондратюка

В одному з недавніх інтерв’ю Кондратюк зізнався, що вибір доньки став справжньою несподіванкою для всієї сім’ї, але батьки її підтримали. Ігор запевняє, донька навчається відмінно.

Варто відзначити, що багато українських знаменитостей відправляють своїх дітей навчатися за кордон. Наприклад, старший син Каті Осадчої Ілля являється студентом другого курсу престижного університету в США, де вивчає програмування, а ось донька Олі Полякової Маша навчається в музичному університеті у Лондоні. Втім, є і ті знаменитості, чиї діти надали перевагу українським ВУЗам. Так, донька ведучого Олександра Педана вивчає соціологію у Львівському університеті, донька Президента України Олександра теж обрала навчання в Україні.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × 2 =