Зеленська відмовилася від стилю хакі та викликала шквал емоцій в мережі – Одна Минута

Вибір редакції


Олена Зеленська – шоста перша леді України в історії нашої країни. Її життя назавжди змінилося, коли коханий чоловік пішов із гумористичного п’єдесталу та розпочав політичну кар’єру, причому одразу з вершин – у 2019 році Володимир Зеленський переміг на виборах президента.

Крім життєвого укладу, змінився стиль Олени. Етикет передбачаає, що гардероб першої леді має бути вишуканим, елегантним і водночас досить стриманим, щоб не затьмарювати президента.

Володимир Зеленський із дружиною Оленою
Олена Зеленська захопила чоловіка та українців новим іміджем не в стилі хакі

У світовій політиці дружина Володимира Зеленського стала іконою стилю. Не тільки Україна, а й багато інших країн нашого континенту не бачили настільки вдало слідуючої модним трендам і сучасної першої леді. Саме такою можна назвати Олену.

Олена Зеленська захопила українців новим образом не в стилі хакі

У мирний час Зеленська переважно обирала образи у світлих тонах. Волосся частіше завивала, іноді збирала назад у акуратну зачіску. З початком війни у гардеробі героїні нашої статті з’явилося більше вбрань у стилі хакі та у чорному кольорі.

І ось вперше за ці кілька місяців Олена Зеленська знову постала у світлому – молочній блузі з бантом та спідниці-олівець, доповнивши вбрання довгими сережками, стриманою укладкою з волоссям назад та легким нюдовим макіяжем, що підкреслює її природну красу.

Олена Зеленська відмовилася від стилю хакі та викликала шквал емоцій у мережі
Олена Зеленська постала в молочній блузі та спідниці-олівець

У такому вигляді перша леді презентувала україномовні аудіогіди для провідних пам’яток світу. Сьогодні як ніколи актуально, адже багато українців розкидані по різних країнах.

У коментарях Олену засипали компліментами та вкотре відзначили її почуття стилю.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen + twenty =

Translate »