Зеленський і Кравець, Ткач і Сопонару, Позитив і Дорофєєва – Одна Хвилина

Вибір редакції


Зеленський і Кравець

Оскільки Олена Кравець була єдиною актрисою “Кварталу 95”, то їй завжди доводилося бути сценічною дружиною Володимира Зеленського. Глядачі довгий час перебували в омані щодо справжніх стосунків артистів. Своїх других половинок вони ніколи не афішували, тож прихильники вважали, що перед ними справжні чоловік і дружина.

Сценічна дружина Зеленського в житті його кума

Це зараз усім відомо, що Володя має за плечима міцний шлюб, і в 2023 році вони з Оленою Зеленською відзначать 20-річчя з дня весілля. Кравець вийшла заміж на рік раніше за свого колегу. У них із Сергієм зростає троє дітей. А близькі стосунки між родинами все ж існують, тільки зовсім іншого плану. Сергій Кравець хрестив донечку подружжя Зеленських. А Олена Кравець стала хрещеною мамою дружини президента.

Ткач і Сопонару

Багатосерійний фільм “Одного разу під Полтавою” полюбився глядачам дотепними жартами і показом звичайного сільського побуту. У центрі сюжету – подружжя Яринки та Юрчика. Актори Ірина Сопонару та Юрій Ткач так правдиво сваряться і примиряються один з одним, що здається, наче вони насправді подружжя.

Ткач обожнює свою дружину Вікторію, а з Іриною просто грає роль чоловіка

Але у Ткача є дружина Вікторія. Вони познайомилися, коли дівчині було 16 років, а згодом одружилися й народили доньку Ліззі. А в Ірини довгий час тривали стосунки з британцем. Та через корону вони втратили можливість бачитися, і роман закінчився.

Позитив і Дорофєєва

Чутки про романтичні стосунки між учасниками гурту “Время и стекло” час від часу виникали в інфопросторі, коли Надя й Олексій разом виступали на сцені. Розмови не стихають і зараз, коли їхні творчі шляхи розійшлися. Насправді ніякого роману між ними ніколи не було Позитив був одружений з Анною Завгородною з 2013 року. Його напарниця по піснях стала на весільний рушник з Дантесом за 2 роки потому.

Всі чутки про роман Позитива з Дорофєєвою – суцільні вигадки

У 2021-му Завгородній оголосив про розлучення, в 2022 році стало відомо про негаразди в родині Дорофеєвої. Багато хто подумав, що тепер уже голубки будуть разом, але в Олексія є інша дівчина, а Надя зараз зустрічається з ресторатором Кацуріним.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 − one =

Translate »