жінка у віці з танцювальним минулим – Одна Хвилина

Вибір редакції


Перша дружина Юрія Горбунова не має нічого спільного з його нинішньою дружиною. Вони різні по віку, мають кардинально різну зовнішність та рід заняття.

Зі своєю першою дружиною Юрій Горбунов познайомився відразу після закінчення університету. Тоді молодий чоловік прийшов працювати в івано-франківський театр і одразу запримітив танцівницю на ім’я Людмила. Жінка була старша за нього на 10 років, мала чоловіка та маленьку доньку. Втім, це не зупинило Юрія і він почав залицятися до Людмили. Як не дивно, доросла жінка закохалася у молодого актора і навіть заради нього покинула свого чоловіка. Юрій і Людмила досить швидко одружилися. На момент взяття шлюбу Горбунову було 25 років, а його нареченій – 35.

Как выглядит первая жена Горбунова
Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова

Після одруження молодята поїхали з Івано-Франківська до Києва, адже Горбунов прагнув “підкорити столицю”, що йому і вдалось. А ось Людмила назавжди покинула танці і стала звичайною домогосподаркою.

Цікаво, що спільних дітей за 20 років шлюбу у них так і не з’явилося. Втім, Юрій виховував доньку Людмили від першого шлюбу, як власну. Відомо, що дівчина вже доросла та має власних дітей.

Первая жена Юрия Горбунова
Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова

Незважаючи на те, що Горбунов зі своєю дружино прожив у шлюбі аж 20 років, публіка про неї майже нічого не знає. Справа в тому, що Людмила завжди уникала публічності, не з’являлася зі своїм чоловіком на світських заходах та не давала інтерв’ю.

Юрій і Людмила розлучилися у 2015 році після 20 років шлюбу. Причиною розлучення стала інша жінка, а саме Катя Осадча, яка є нинішньою дружиною акторка. Саме у 2015 році між Горбуновим і Осадчою зав’язався роман, який вони дуже ретельно приховували. Це і не дивно, адже Осадча не хотіла носити статус розлучниці.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × one =

Translate »