життя триває, кохання перемагає – Одна Хвилина

Вибір редакції


Євген Синельников і Наталія Кліпа

Кохання ведучого «Орла і решки» і продюсерки Badoevteam пройшло тяжке випробування Бучею. Саме там перебували закохані під час наступу росіян у лютому, переховуючись у підвалі будинку. Частина будівлі постраждала внаслідок влучання снаряда, але в серпні пара вирішила відгуляти весілля саме в цьому знаковому для них місці.

Синельников і Кліпа зіграли весілля в напівзруйнованому будинку в Бучі

Пропозицію руки і серця Синельников також робив під ворожими обстрілами в Гостомелі, адже боявся що іншого шансу сказати про свої почуття може й не видатися. Це не перші шлюби мандрівника і напарниці Алана Бадоєва. У Жені є син від іншого шлюбу. У Наталки аж двоє дітей.

Максим Девізоров та Світлана Гордієнко

У травні закохані актори побралися. Заради розпису Максима відпустили з військової частини на Донеччині, де він служить, всього на одну добу. Голубки зустрілися в Дніпрі після 2 місяців розлуки. Звісно, хотілося, щоб була гучна вечірка в присутності батьків, родичів і друзів.

Девізоров і Гордієнко розписалися в Дніпрі, а весілля зіграють пізніше

Але поки що змогли тільки розписатися у присутності свідків і посидіти в ресторані, а гуляти весілля будуть вже після перемоги. Наречена вбралася у білу сукню, а зірка серіалу “Перші ластівки” не став знімати військову форму.

Олег Сенцов та Вероніка Вельч

Всі ми пам’ятаємо, як повертався з російського ув’язнення режисер Олег Сенцов разом з іншими бранцями кремля. Він же тоді переживав тільки з однієї причини – а раптом камера зніме його ззаду, і всі побачать штани, що розлізлися по швах просто на м’якому місці. Тканина не витримала довгого зберігання у вологих казематах.

Сенцов і Кліпа одружилися

Тоді знаменитість зустрічала лише донька, а дружини поряд не було. Виявляється, Сенцов був самотній. Тепер ситуація кардинально змінилася. Він зустрів свою долю – адвокатку Вероніку Вельч. От тільки коханням-зітханням знову завадили росіяни. Чоловік змушений був йти на війну. Та коли на початку липня Олег приїхав на 2 дні у відпустку, закохані відразу ж узаконили свої стосунки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 4 =

Translate »