живе не краще інших студентів – Одна Хвилина

Вибір редакції


Донька Олександра Педана 17-річна Валерія закінчила школу у 2022 році. Дівчина відразу вирішила, що вступатиме лише в український ВНЗ. Так, Валерія стала студенткою Українського Католицького Університету у Львові. Донька Педана обрала для себе факультет “соціології”. Незважаючи на те, що дівчина закінчила школу з золотою медаллю і не погано склала мультимедійний тест, на бюджет їй не вдалось потрапити. Валерія Педан навчається на контрактній основі. Вартість навчання складає 80 тисяч гривень на рік.

Как выглядит дочь Александра Педана
Як виглядає донька Олександра Педана

Нещодавно у програмі “УніверCheck”, ведучим якого являється Олександр Педан, його донька показала свою кімнату в гуртожитку та розповіла детальніше про навчання. Так, гуртожиток Католицького Університету виглядає достойно, у кімнаті зроблений ремонт і є все необхідне: двоповерхове ліжко, шафа, робочий стіл та маленький холодильник. Разом з Валерією в кімнаті живе ще 2 дівчини.

17-річна донька Олександра Педана показала свою скромну кімнату в гуртожитку
17-річна донька Олександра Педана показала свою скромну кімнату в гуртожитку

Донька Педана розповіла, що навчатися в університеті не просто, але дуже цікаво. Також дівчина зазначила, що не готує сама, а разом з друзями ходить в кафе, де для студентів діє знижка 50%.

Також Валерія Педан розповіла, як сам університет допомагає студентам комунікувати один з одним. Так, на дверях гуртожитку написані імена тих, хто там живе, а також, звідки вони родом. Таким чином студентам легше запам’ятовувати один одного.

Нагадаємо, Олександр Педан – батько двох дітей. Старшій Валерії зараз 17 років, а молодшому Марку – всього 6 років.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 − 8 =

Translate »