...

Зірка “Гаррі Поттера” Емма Уотсон знялася топлес для відомого видання

Кіно

Зірка «Гаррі Поттера» знялася напівоголеною і розповіла про себе, фемінізм, бойфренда і неприйняття деяких законів Голлівуду.

Ось-ось в світовий прокат вийде стрічка «Красуня і чудовисько», в якій ми будемо споглядати Емму в образі красуні Белль.

А сама молода актриса знялася для дуже відомого видання Vanity Fair і дала досить відверте інтерв’ю.

Між іншим, фотосесія, в якій знялася актриса, виявилася досить провокаційною. Її автором виступив Тім Вокер, пише портал ЛІЗА.

У фотосесії Емма втілила кілька образів. Юної красуні, напівроздягненої. Прекрасної романтичної дівчини в довгій білій сукні з відкритими плечима. Феміністки – вона знялася в зеленому піджаку з пером у руці, а також молодої жінки в закритій сукні вікторіанської епохи. В загальному. треба дивитися – кадри і справді вийшли дуже ефектними і ні на що не схожими.

При цьому мадемуазель Уотсон дала відверте інтерв’ю виданню, в якому розповіла про зйомки, про початок кар’єри, свої плани.

Актриса зізналася, що перш ніж зважитися прийняти пропозицію від продюсерів «Красуні і чудовиська», вона порадилася з легендарної феміністкою Глорією Стейнман.

«Белль – справжня диснеївська принцеса, але вона не пасивна, вона відповідає за свою власну долю», – каже Емма.

Вона також зізналася, як саме вибирає проекти, в яких збирається брати участь.

«Для мене не так важливо, виграю я« Оскар» чи ні. Куди важливіше, якщо фільм висловить те, що я відчуваю, що важливо для людей, і що я буду при цьому почута», – підкреслює вона.

Ось що сказала красуня про свого бойфренда і особисте життя:

«Приватне життя для мене – це не абстрактна ідея. Я хочу бути послідовною: не можу розповідати про свого хлопця в інтерв’ю, інакше потім папараці стежитимуть за кожним моїм кроком. У Голлівуді часто особисті відносини акторів використовують для просування фільмів – частиною шоу стає те, з ким ти зустрічаєшся. Ненавиджу всіх, хто намагався використовувати мене таким чином», – ось так невтішно відгукнулася Емма про просування продукту за всяку ціну.

Про коротку зачіску, яку зробила після завершення зйомок «Гаррі Поттера»:

«Це найсексуальніше, що я коли-небудь відчувала».

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 + 20 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.