зірка “Моєї прекрасної няні” проходить останній етап реабілітації – Одна Хвилина

Вибір редакції


Свого часу Анастасія Заворотнюк прославилась у багатьох країнах завдяки головній ролі в російському серіалі “Моя прекрасна няня”. У розпалі акторської кар’єри зірки, на піку її популярності знаменитості діагностували онкологічну хворобу – гліобластому. З 2019 року Анастасія Заворотнюк лікується. Нещодавно у мережі повідомили втішні новини.

Так, виявилось, що знаменитість вже виписали з лікарні та відправили додому. Ба більш, фахівці дають позитивні прогнози.

Що відомо про стан Заворотнюк?

Останнім часом російські медіа почали публікувати доволі позитивні повідомлення щодо стану здоров’я актриси Анастасії Заворотнюк. Схоже, що лікування допомогло знаменитості впоратись з гліобластомою.

У мережі повідомили про стан Анастасії Заворотнюк
У мережі повідомили про стан Анастасії Заворотнюк

Нещодавно зірку “Моєї прекрасної няні” після п’ятьох місяців у лікарні виписали додому. З медичного закладу знаменитість забрав її чоловік Петро Чернишов. Хоча працівники лікарні, в якій перебувала Заворотнюк, не поділились деталями лікування, сторонні експерти вже зробили перші заяви щодо стану здоров’я зірки.

Так, за словами фахівців, у лікарні знаменитість вже не лікувалась, а проходила реабілітацію. Обґрунтували такі заяви спеціалісти, перш за все, тим, що дорослий організм з пухлиною, як у Заворотнюк, при недієвому лікуванні не може прожити довше двох років. Відома російська актриса вже давно перейшла цей рубіж.

Що зі здоров'ям Анастасії Заворотнюк
Що зі здоров’ям Анастасії Заворотнюк

Процес лікування гліобластоми – це давно створений медичний протокол, який передбачає послідовну операцію з видалення пухлини, променеву терапію, а потім хіміотерапію. Усі три етапи лікування Заворотнюк залишила позаду, тож зараз вона проходить експериментальне лікування.

Спеціаліст поділився оптимістичним прогнозом – останні п’ять місяців Анастасія Заворотнюк проходила когнітивну та рухову реабілітацію.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 + 7 =

Translate »