Зіркам на “Танцях з зірками” було непереливки: Джамалі, Фаготу, Неліпі навіть швидку викликали

Вибір редакції


Багато зірок мріють взяти участь у “Танцях з зірками”, оскільки це чудовий майданчик збільшити армію шанувальників. Але щасливчики, яким удалося отримати запрошення в шоу, потім гірко шкодують про це, оскільки отримують купу проблем зі здоров’ям.

Джамала

Переможниця “Євробачення” вирішила взяти участь у польських “Танцях”, щоб привернути увагу широкого загалу до воєнних дій в Україні. Та одного разу виступ зірки ледь не було зірвано.

Був тяжкий переліт з двома пересадками. Співачка поснідала в аеропорту, а за кілька годин до концерту їй стало зле. Довелося викликати медиків. Прилягти не було де, то Джа розмістилася на купі коробок. Укол медики зробити не змогли. Добре, що знайома привезла ліки, які миттю поставили зірку на ноги.

Олег Михайлюта

Кепсько під час шоу стало й Фаготу. Це сталося під час четвертого ефіру. Лідер гурту ТНМК не зміг вийти на паркет, допоки не приїхала швидка. Медики, що надавали допомогу музиканту, в якого підскочив тиск, порадили відмовитися від виступу, та Михайлюта не послухався, і відразу після реклами пішов виступати.

“Пасадобль” у виконанні Олега і його партнерки Катерини Трішиної, з якою в музиканта колись був роман, вийшов дуже гарний.

Максим Неліпа

Актор брав участь у “Танцях із зірками 3. Ліга чемпіонів” ще у 2007 році. Оскільки його пару з Оленою Шоптенко перед цим двічі намагалися вигнати з проєкту, молодик вирішив тренуватися до 5 ранку. Поспав зо 3 годинки і знову взявся репетирувати.

Максим Неліпа без швидкої не виходив на паркет

Через перевтому і болі в спині не зміг дотанцювати на генеральній репетиції. Тож коли почалося дійство на паркеті, біля входу чергувала машина швидкої допомоги. Це не врятувало Макса. Кепський стан позначився на рухах танцюриста, і довелося завершити участь в шоу остаточно.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 + 17 =

Translate »