зіркові пари, які народилися в один день – Одна Хвилина

Вибір редакції


Доля – непередбачувана та несподівана. Ми ніколи не знаємо, що чекає на нас за кутом, а тому в житті потрібно насолоджуватись кожним моментом. Більш того, ми ніколи не дізнаємось заздалегідь, хто заволодіє нашим серцем назавжди. Якщо раніше ви не вірили у жарти Долі, то пропонуємо ознайомитись з історіями кохання пар, яким від самого народження судилось зустрітись та покохати одне одного. Вони не просто народились в один день, але і в один день вирішили, що до скону будуть разом.

Марічка Падалко та Єгор Соболєв

Марічка Падалко та Єгор Соболєв зустрілись, коли перебували в стосунках з іншими
Марічка Падалко та Єгор Соболєв зустрілись, коли перебували в стосунках з іншими

Відома українська телеведуча та екс-депутат України Єгор Соболєв вже давно перебувають у шлюбі та виховують спільну дитину. Втім, історію зародження їхнього кохання можна назвати не просто сумною, а навіть трагічною – вони довго намагались придушити свої почуття. Познайомились майбутні закохані влітку 2004 року, коли двоє будували стосунки з різними людьми. Спочатку між Падалко та Соболєвим не було навіть романтичних натяків, але все змінилось після Помаранчевої революції.

Тоді вони проводили дуже багато часу разом й згодом почали розуміти, що закохуються. Марічка Падалко намагалась пригнітити свої почуття до товариша, проте в певний момент зрозуміла – далі тягнути не можна. Закохані розлучились з колишніми та почали будувати нову сім’ю.

Ірина та Віктор Астаф’єви – батьки української співачки

Батьки Даші Астаф'євої нещодавно відзначили день народження
Батьки Даші Астаф’євої нещодавно відзначили день народження

Нещодавно українська артистка поділилась кадрами своїх батьків у молодості. Декілька днів тому вони святкували свій день народження – народились Ірина та Віктор в один день. Даша Астаф’єва зазначила, що кращих батьків вона собі не уявляє, а на опублікованих кадрах можна побачити, що закохані неймовірно щасливі разом. Можна припустити, що батьки для Даші Астаф’євої приклад ідеального шлюбу.

Валерія Заклунна й Олександр Мироненко

Українська акторка не розлучалась зі своїм обранцем до самої смерті
Українська акторка не розлучалась зі своїм обранцем до самої смерті

Валерія Заклунна – відома українська акторка, якій не одразу судилось зустріти “того самого”. Акторка була одружена двічі, втім лише другий чоловік став для неї всім Всесвітом. Закохані навіть народились в один день, а познайомились у доволі цікавих обставинах. Валерія Заклунна тоді виборювала поліпшення умов для роботи в київському театру та звернулась до Міністерства культури, де працював Мироненко. З тієї зустрічі вони не розлучались до самої смерті. Чоловік помер першим – 2014 року, а Валерія Заклунна, не витримавши, відійшла у той світ через два роки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 5 =

Translate »