...

Зірковий російський співак вийшов на сцену п’яним, відео: “Не міг стояти і видавав дивні звуки”

Шоу-бізнес

Колишній соліст легендарної рок-групи “Агата Крісті” Гліб Самойлов зганьбився під час концерту

Він з’явився перед глядачами в такому стані, що не міг стояти на ногах, і його довелося відвести зі сцени. Це сталося під час концерту в селищі міського типу Вольгінський Володимирської області в Росії.

Про цю ганебну поведінку співака повідомиі Telegram-канал LIFE SHOT.

Самойлов не міг самостійно стояти на ногах і йому довелося сісти. Весь виступ він просидів на апаратурі і видавав дивні звуки. Однак потрібно віддати йому належне – замість того, щоб закінчити виступ і з ганьбою піти, він продовжував спроби нормально виступити.

Йому це так і не вдалося, і пізніше його відвели за лаштунки. Представники Самойлова поки ніяк не прокоментували інцидент, який неприємно здивував присутніх. Справжні шанувальники творчості музиканта поаплодували йому.

 

 

Користувачі Мережі тим часом бурхливо обговорюють подію. Багато хто вважає таку поведінку ганебною і дорікають організаторів концерту в тому, що вони випустили п’яного артиста на сцену. Правда знайшлися і ті, хто захищає Самойлова і не бачить нічого поганого в події.

“А у них немає концертного директора, щоб не пускати в такому вигляді на сцену. Це провокація, випившу людину, як клоуна на сцену випускати”, “Як соромно… ну ладно випити – але в такі дрова, щоб на ногах не стояти… жах просто”, “Дуже шкода, що організатори не додивилися. Ну навіщо срамити його”.

Politeka

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five − 3 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.