Зірки-білоруси, які стали українцями: Володимир Ярославський та Євген Сморигін обрали іншу Батьківщину

Вибір редакції


В українському шоу-бізнесі є популярні зірки, яких вважають українцями, але вони за походженням білоруси. Читайте в нашому матеріалі, хто ці знаменитості.

Володимир Ярославський

Володимир Ярославський
Володимир Ярославський

Відомий український шеф-кухар і суддя шоу “МастерШеф” Володимир Ярославський народився в білоруському місті Слуцьк. Він народився в сім’ї військового, тому багато переїжджав у дитинстві. Своє професійне навчання на кухаря Володимир почав у Полтавському технікумі, потім продовжив у Полтавському кооперативному університеті.

Набравшись досвіду в ресторанах різних країн, Ярославський став прославляти українську кухню. Зараз він наближає перемогу на кулінарному фронті, вже давно розмовляє українською і носить козацькі вуса.

Євген Сморигін

Євген Сморигін зробив перші кроки для набуття українського громадянства
Євген Сморигін зробив перші кроки для набуття українського громадянства

Актор “Дизель шоу” Євген Сморигін народився в Мінську. В 3 роки він почав заїкатися, але це не стало на заваді його кар’єрі гумориста. Навчаючись в школі, Женя почав грати в команді КВК “ЧП”, яка вийшла у Вищу лігу і стала відомою в усьому СНД.

В 2005 році Сморигін переїхав у Київ, а з 2015 року він приєднався до колективу гумористичної студії “Дизель Студіо”.

Не зважаючи на своє білоруське коріння, Євген здав іспит на отримання українського громадянства і не сумнівається в перемозі України.

Дмитро Танкович

Дмитро Танкович
Дмитро Танкович

Колега Євгена Сморигіна по команді КВК “ЧП” і “Дизель Шоу” Дмитро Танкович також народився в Мінську. З 2009 року він співпрацює з СТБ та різними розважальними шоу українського телебачення.

Танкович давно живе в Україні та підтримує український народ, обірвавши зв’язки з колишніми знайомими білорусами та росіянами, які не хочуть чути правди.

До 24 лютого 2022 року Дмитро з дружиною і дітьми жив у Бучі, однак його будинок став одним з тих, який не оминуло російське вторгнення.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − 8 =

Translate »