Зірки “Дизель шоу” Крутоголов та Танкович вирішили “поекспериментувати” з Лілією Ребрик: а вона в курсі?

Вибір редакції


Актори Крутоголов і Танкович завоювали популярність на сцені як гумористи. Найбільш артисти відомі своїм фанатам комічними ролями в “Дизель Шоу”. Спочатку за знаменитостями спостерігали виключно з бажання повеселитися, проте пізніше Дмитро Танкович та Єгор Крутоголов змогли завоювати серця телеглядачів.

Наразі за артистами уважно стежать не лише на екранах під час їх виступів у гумористичних передачах. Шанувальники цікавляться особистим життям акторів, а тому уважно відстежують усі публікації зірок на їхніх сторінках у соціальній мережі Інстаграм. Нещодавно зіркам вдалося зацікавити підписників анонсом нової колаборації – на знімку з артистами з’явилася Лілія Ребрик.

Діма Танкович пообіцяв, що вони з колегами приготували програму, яка здивує всіх глядачів Діма Танкович пообіцяв, що вони з колегами приготували програму, яка здивує всіх глядачів

На яскравій фотографії усі троє артистів знято в обнімку та з усмішкою на вустах. Навколо них панує світла і позитивна атмосфера, яка додає фотографії особливого шарму, а підпис до публікації викликав у шанувальників інтерес і добряче їх зацікавив. Єгор Крутоголов та Дмитро Танкович пообіцяли порадувати телеглядачів майбутніми “експериментами” з Лілією Ребрик.

Актор Єгор Крутоголов зацікавив шанувальників у Мережі Актор Єгор Крутоголов зацікавив шанувальників у Мережі

Таким чином артисти нагадали всім, що “Дизель Шоу” не стоїть на місці – незважаючи на війну та вкрай важку ситуацію в Україні, актори знову радують шанувальників новими виступами та блискучими жартами. Лілія Ребрик, за обіцянками та запевненнями Єгора Крутоголова та Діми Танковича, постане перед глядачами в особливій ролі. Артисти гарантують: вони приготували те, що здивує кожного.

Ось такими радісно-здивованими очима зустрічав мою дорогу та неповторну Лілю Ребрик! Наш тандем знову разом

– з гумором підписали спільну публікацію Дмитро Танкович та Єгор Крутоголов.

Крім того, артисти повідомили шанувальникам про те, що Ребрик приєднається до них на благодійні концерти як повноцінна актриса “Дизель Студіо”. Нагадаємо, що кошти, отримані з виступів “Дизель Шоу”, організатори та учасники відправляють на потреби ЗСУ.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 5 =

Translate »