Злата Огневич умоляет деблокировать Мариуполь

Вибір редакції


35-летняя уроженка России, а нынче украинская певица и телеведущая, написала в своём аккаунте Instagram новый пост, сообщает WomanEL.

Злата призвала к срочной деблокации Мариуполя, где сейчас проходят тяжёлые бои. Город с 1 марта в осаде, россияне постоянно обстреливают его, пытаясь взять его под свой полный контроль.

«Діти ховаються в холодних підвалах, бомбосховищах, без їжі, нажахані, голодні, з єдиним бажанням ВИЖИТИ. Є багато поранених. Є випадки, коли окупанти змушують людей розбирати завали, а тільки потім роздають їжу.Боєприпаси, ліки, їжа— закінчуються. Голодні обмороки, але все одно в бій…Офіцерська честь, яка не дозволяє їм кинути своїх, українців, яких вони присяглися захищати. Вони розуміють, що значить вдягти шеврон й дати клятву.
Бійці чекають на зброю і підкріплення! До сих пір мають надію, що до них ПРИЙДУТЬ і нададуть таку потрібну допомогу 🚀!» — заявила Огневич.

Артистка пишет, что это ее точка зрения, и что она привыкла в жизни использовать критическое мышление и не останавливаться на одном мнении.

Певица добавила, что говорит не про политику, а про человечность.

«Своїх кидати не можна, правда??? Я розумію, що мій голос— це крапля в морі. Але і один голос— це про ГОЛОСНО!

І головне. Хлопці і дівчата, які стоять на захисті фортеці Маріуполь. Ви— найкращі, найсильніші! Матиму за честь познайомитися з Вами і святкувати Перемогу. Бо маю надію, що Ви повернетесь живими, цілими, неушкодженими. Я маю НАДІЮ, що керівництво здійснить ДЕБЛОКАДУ. Я все ще вірю в це і ЗАКЛИКАЮ зробити якомога скоріше! 🙏🏽🙏🏽🙏🏽» — в конце поста эмоционально написала Злата.

Напомним, что ранее Огневич снялась в новой фотосессии.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 5 =

Translate »