...

Злата Огнєвіч не боїться робити тату, а от за кермо авто ніколи не сідає: “З моїм способом життя це неможливо”

Вибір редакції


Звісно, підписники Злати Огнєвіч поцікавилися, коли врешті вона почне водити сама. На що 37-річна знаменитість дала просторе пояснення. Вона не заперечила, що водіння автівки приносить неабияке задоволення, але вона особисто віддає перевагу таксі або машині з водієм.

Часу на переїзди доводиться витрачати чимало. Тож, перебуваючи на водійському сидінні, Злата встигає вирішувати під час переїзду чимало робочих питань. Якби тримала в руках кермо, не змогла б користуватися телефоном. Співачка висловила сподівання:

“Це набагато зручніше. Хоча сподіваюся, що колись вже у своє задоволення я буду водити й просто кайфувати і не вирішувати ніяких робочих моментів”.

Що означають тату на тілі Злати

Та якщо Огнєвіч за кермом ми навряд чи побачимо, то помилуватися малюнками на її тілі маємо можливість. Подібної процедури кримчанка не злякалася. Своїми відчуттями поділилася з шанувальниками в сторіз Інсти.

Виявляється, це зовсім не боляче. Хіба що виникають неприємні відчуття біля кістки. Тож за першим татуюванням було друге й наступне. Вийшла ціла композиція, де присутні сонце, місяць, земна куля й таємничі знаки.

Злата пояснила, що на руці в неї з’явилося уналоме. Подібні графічні зображення уособлюють досягнення, помилки, невизначеність, сумнів, виконання, страх, щастя, любов і навіть смуток. Ось такий сумбурний коктейль виходить.

Людина постійно еволюціонує, удосконалюється, тож подібні малюнки є кроком до досягнення душевного спокою в середині самої людини, пояснила Злата Огнєвіч. Напевно, вже присутні малюнки на тілі зірки будуть не останніми й невдовзі побачимо нові тату-шедеври.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 + 7 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.