Злата Огнєвіч похвалилась фотографією з українським крашем Віталієм Кімом – Одна Хвилина

Вибір редакції


До 24 лютого відомі українські зірки заробляли кругленькі гонорари, проте після початку повномасштабної війни представники українського шоубізнесу забули про заробіток та комерційні концерти. Натомість всі кошти, отримані з виступів знаменитості жертвують на потреби українців. Відома співачка Злата Огнєвіч наразі також активно займається благодійністю.

Нещодавно знаменитість прибула до Миколаєва з благодійним концертом. У місті на Півдні України співачка Злата Огнєвіч зустрілась з головою Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом. Політик з 24 лютого встиг підкорити не одне українське серце і буквально став новим ідолом сучасності.

Злата Огнєвіч зустрілась у Миколаєві з Віталієм Кімом
Злата Огнєвіч зустрілась у Миколаєві з Віталієм Кімом

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Злата Огнєвіч опублікувала фотографію з Кімом і зазначила, що це була доволі несподівана зустріч. Схоже, що артистка навіть не підозрювала, що український політик зможе знайти вільний час у щільному графіку та прийти на благодійний концерт.

Нову опубліковану світлину Злата Огнєвіч підписала доволі лаконічно. Знаменитість зазначила, що в Миколаєві сталась доволі приємна зустріч з українським крашем Віталієм Кімом.

Співачка Злата Огнєвіч показала фото з зустрічі з Кімом
Співачка Злата Огнєвіч показала фото з зустрічі з Кімом

На новій фотографії знаменитості виглядають злегка виснаженими, проте радісними. Можна припустити, що українська співачка втомилась після концерту, а ось про причини втоми Віталія Кіма навіть не варто гадати, адже деякі шанувальники сумніваються, що політик взагалі спить.

Фотографія, ймовірно, була зроблена за лаштунками, в гримерці. Злата Огнєвіч була одягнута в білу футболку зі стильним малюнком на ній. Віталій Кім, як і належить керівникові ОВА, одягнувся у стиль “мілітарі”. На відомому політику була футболка кольору хакі та камуфляжна темна кофта.

Обличчя знаменитостей прикрашали щирі усмішки, а в очах обох читались приємні відчуття від зустрічі одне з одним. Схоже, що не лише Злата Огнєвіч, а й Віталій Кім зраділи так званій несподіваній здибанці.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день






Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven + five =

Translate »