Злата Огнєвіч зізналася, що має романтичні стосунки – хто обранець співачки? – Одна Хвилина

Вибір редакції


36-річна співачка Злата Огнєвіч, яка була учасницею романтичного проєкту “Холостячка”, так і не змогла знайти кохання на шоу. Серед 16 претендентів на її серце Злата обрала підприємця Андрія Задворного, не помітивши, що серед чоловіків були більш щирі та гідні кандидати. Варто відзначити, що співачка розчарувала публіку своїм вибором. Глядачі були впевнені, що у фіналі шоу Злата обере Дмитра Шевченка, адже саме він проявляв тепле і трепетне відношення до дівчини. Однак Злата обирала серцем, а не розумом, тому й помилилась.

Одразу після закінчення проєкту Злата і Андрій почали жити разом, втім через декілька місяців чоловік зрозумів, що не кохає співачку. Задворний розбив серце Огнєвіч, покинувши її.

Злата Огневич обратилась к победителю Холостячки Андрею Задворному
Злата Огнєвіч з обраницем Андрієм Задворним

Варто відзначити, що Златі протягом всього її дорослого життя не везе у стосунках. Співачка зізналась, що її попередні стосунки до проєкту були токсичними. Чоловік, якого вона кохала, ображав її і принижував.

Однак можливо, співачка врешті почала будувати гармонійні стосунки. Нещодавно, відповідаючи на питання підписників, Злата зізналась, що в неї є залицяльник.

Один із фоловерів запитав співачку, чи є у неї зараз хлопець. Артистка відповіла неоднозначно, але, судячи з відповіді, романтичні відносини у її житті присутні.

Ось, як відповіла Злата Огнєвіч:

Ну, як вам сказати. Сама собі це питання нещодавно задавала. На все свій час.

Злата Огнєвіч зізналася, що має романтичні стосунки
Злата Огнєвіч зізналася, що має романтичні стосунки

Нагадаємо, нещодавно Злата Огнєвіч презентувала свою нову роботу – кліп на пісню “Лелека“. Відеоробота дуже зворушила українців, адже знайшла відгук в кожному серці. У кліпі Злата Огнєвіч стала дружиною військового, якого зіграв актор Даніель Салем, а також мамою маленької дівчинки.

Співачка у відеороботі показала, як важко зараз кожній українській жінці, яка чекає додому свого чоловіка з війни.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + 4 =

Translate »