Злата Огнєвіч звела з розуму переможця “МастерШеф” Євгена Клопотенка – Одна Хвилина

Вибір редакції


Українська співачка та головна героїня другого сезону шоу “Холостячка” Злата Огнєвіч не залишилась разом з переможцем Андрієм Задворним. Чоловік сам від неї пішов і вже закрутив роман з 19-річною моделлю, а зірці приписують роман з відомим кулінаром Євгеном Клопотенко. Він став переможцем 5 сезону “МастерШеф” і добився, щоб ЮНЕСКО вніс традиційний український борщ до Списку нематеріальної культурної спадщини.

Злата і Женя познайомились в Єгипті, вона там виступала, а він відпочивав. Зірки дуже здружились, в інтерв’ю Клопотенко розповідав, що вони переписуються, ставлять сердечки один одному, спілкуються, коли вони зустрілись в Карпатах, він їй готував, тому шанувальники не просто так вирішили, що між ними може бути романтика.

Клопотенко не встояв перед Златою Огнєвіч в пір'ї
Клопотенко не встояв перед Златою Огнєвіч в пір’ї

На цей раз Євген не зміг втриматись від захвату, побачивши нові фото Злати Огнєвіч в її Інстаграм-блозі. Співачка поділилась результатом модної фотосесії в мереживних штанях-кльош з прозорої тканини і в топі з пір’ям.

Жити тут і зараз… Відкривати серце, не ховати емоцій, давати собі право посміхатись і не засуджувати за радість інших. Знайти на себе час: заплющити очі, глибоко вдохнути, видохнути. Подякувати собі за все, що маєш, за те, що вже зроблено, пройдено і… продовжувати йти далі. Обіймаю кожного всім серцем!

, – написала Огнєвіч.

Клопотенко в коментарях відправив екс-холостячці багато емодзі з очима-сердечками, а Злата йому відповіла сердечком, вогником і губами.

Клопотенко не встояв перед Златою Огнєвіч в пір'ї
Клопотенко не встояв перед Златою Огнєвіч в пір’ї

Нагадаємо, Огнєвіч зараз активно займається благодійними концертами і зборами для українських захисників, а Євген продовжує розвивати українську кухню та виводити її на новий рівень в світі, тримаючи кулінарний фронт.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 + 5 =

Translate »