знак вдячності за вкладені у її кар’єру гроші – Одна Хвилина - MusicUkraine

знак вдячності за вкладені у її кар’єру гроші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Нещодавно відома українська співачка Камалія, яка створює пісні в стилі поп, представила шанувальникам нову пісню. Особливістю композиції став той факт, що слова були написані рідною мовою чоловіка зірки – мовою урду, якою розмовляють у Пакистані.

Одразу з прем’єрою нової пісні Камалії “Pretty Girl” був представлений і кліп до треку, автором якого виступила українська режисерка Олена Вінярська, з якою артистка співпрацює вже дуже давно. Своєю чергою, продюсером нового треку Камалії став Номан Рауф Хайдер, якого українська артистка назвала справжнім королем ф’южна.

Він є єдиним у своєму роді та жанрі, і старанно попрацював над аранжуванням цього музичного треку. Трек без сумніву змусить вас рухатися. Вдячна команді InSync Arte за співпрацю

– зазначила відома українська співачка Камалія.

Можна припустити, що ідея написати пісню рідною мовою свого чоловіка спала Камалії на думку на знак вдячності та солідарності з пакистанським народом, які проявляють особливий інтерес до її інтернаціональної родини. Так, наприклад, нещодавно відома українська співачка відвідала рідну країну свого коханого.

До Пакистану знаменитість запросили на концерт до Дня святого Валентина. Саме на цьому заході Камалія презентувала свою нову пісню.

Камалію нещодавно запросили на концерт у Пакистані
Камалію нещодавно запросили на концерт у Пакистані

Не можна оминути увагою і той факт, що Мохаммад Захур доклав чималих фінансів до того, аби його кохана стала популярною. Хоча відома українська співачка почала свою кар’єру задовго до знайомства з майбутнім чоловіком, у певний момент все ніби загальмувалось. Після одруження 2003 року з Мохаммадом Захуром про Камалію знову почали чути всі.

Так, пакистанський мільярдер почав просувати свою кохану, вкладаючи в неї великі гроші. Коли Захур почав фінансувати продюсування своєї дружини, її ім’я почули в усьому світі.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.





Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven + one =