знаменитість похвалилася в мережі глобальними змінами (ФОТО) – Одна Минута

Вибір редакції


Нещодавно Alyona Alyona повідомила шанувальникам про те, що націлена на кардинальні зміни не лише в іміджі, а й в особистісному плані. Почала зірка зі вражаючого схуднення – за літо реп-виконавиця скинула 20 кілограм і поділилася в мережі знімками “нової” себе.

Схудла Alyona Alyona поділилася відео
Схудла Alyona Alyona поділилася відео

Кадри з’явилися на офіційній сторінці зірки у соціальній мережі TikTok. Олена записала коротке відео під жартівливий трек, присвячений вибухам у тимчасово окупованому Криму. У відео співачка танцювала, а в описі запитала, чи помітно те, що вона схудла.

Варто зазначити, що на знімках дійсно видно, наскільки співачка схудла. Окрім форм, що підтягнулися, на відео можна помітити, що українська знаменитість стала куди щасливішою – вона буквально розцвіла на очах. Доглянута шкіра і блискучі очі вказують на те, що знаменитість нарешті прийшла до внутрішньої гармонії.

Співачка Alyona Alyona розцвіла на очах
Співачка Alyona Alyona розцвіла на очах

Зміни в образі Олени не могли не помітити найвідданіші з її шанувальників:

· Мені здається, результат видно!

· Молодчина, що скинула. Для здоров’я корисно. Але, якщо чесно, для мене ти залишаєшся тією ж Оленою!

· Сподіваюся, скинула від радості, а не від стресу.

До речі, про стрес: нещодавно Олена виклала в Instagram пост, в якому поділилася тим, як сильно її світогляд змінила війна. Співачки не було в Україні більше 4 місяців – у цей час вона проводила тур Європою і, за її словами, відчувала стрес і докори совісті.

Після повернення в Україну (хоч і ненадовго) артистці помітно стало легше. Вона поділилася з фанами історією про те, як все переосмислила і переоцінила. Проте реп-виконавиця зазначила, що це лише перший етап її трансформації.

Після повернення в Україну Олена вирішила поповнити запас внутрішньої сили та насолодитися природою рідної країни. Для відновлення внутрішнього балансу знаменитість вирушила у гори. Там вона набралася енергії, знайшла натхнення та заявила, що після такого відпочинку готова підкорювати нові вершини.

Я приймаю всі ці зміни в собі, інші вибори, смаки, бажання та прошу вас, приймайте і ви їх у собі. Слухайте та чуйте себе. Ми всі стаємо інакшими. Ми всі віримо у перемогу. Все буде Україна!” – підсумувала Alyona Alyona.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + three =

Translate »