знаменитості вбралися в один бренд – Одна Хвилина

Вибір редакції


Юрій Горбунов

Телеведучий Юрій Горбунов вирішив на Різдво вбратися по-святковому. Обрав гарну білу вишиванку, вишиту червоними нитками. Так і вийшов до родинного столу, де вже на господаря чекала дружина Катерина Осадча із трьома дітьми. З нагоди свята до оселі завітав ще й старший син телеведучої, що навчається за кордоном. 20-річний Ілля змінився за час навчання, а Ваня з Данилком підросли і радо зустріли старшого братика.

Вишиванка, в яку вбрався Юрій, виготовлена українським брендом Indposhiv. Якщо подивитися на сайті, подібні моделі коштують у межах 11-19 тисяч гривень. Та, що дорожча, буде виготовлена ручним способом, а не вишита машинкою.

Володимир Зеленський

Уважні підписники тут же помітили, що коли президент України робив різдвяну промову, був вбраний у таку ж одежину, але не білу сорочку, а кольору мілітарі. Володимир Зеленський у цій же вишиванці зустрічав президента Польщі Анджея Дуду.

Серед вишитих малюнків на сорочці можна побачити танк й іншу техніку, яка боронить країну від загарбників. Володимир Олександрович побажав родинам зібратися у цей святковий день разом і єднатися заради перемоги.

Підписники акаунту Зеленського в Інстаграмі жваво прокоментували звернення:

“З Різдвом любі, миру, любові, перемоги!”

Але знайшлися й люди з протилежною думкою. Декому не сподобався англомовний варіант звернення, розміщений під українським текстом. Хтось не зрозумів, навіщо вітати українців із російським святом, оскільки 25 грудня вже було подібне звернення. А інші визнали, що після багатьох років святкування 7 січня, знадобиться певний час, щоб переформатуватися на 25 грудня.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six + 3 =

Translate »