знають тільки про дочку Тоню, а є ще двоє синів – живописець і монах – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ніна Матвієнко – одна з найвідоміших українських артисток. В особистому житті знаменитості пощастило, так само як у творчому. Матвієнко разом з колишнім чоловіком виховала трьох дітей. Втім, шанувальникам мало відомо про старших синів зірки, адже найбільшу популярність здобула її донька Антоніна. Розповідаємо, що відомо про синів Ніни Матвієнко.

Ніна Матвієнко зі своїм колишнім чоловіком та дітьми – донькою та двома синами
Ніна Матвієнко зі своїм колишнім чоловіком та дітьми – донькою та двома синами

Зі своїм коханим чоловіком Ніна Матвієнко прожила понад 50 років, проте минулого року вирішили розійтись. Пізніше в інтерв’ю українська співачка зізналась, що вона сама попросила чоловіка покинути її, адже художник Петро Гончар, за словами Матвієнко, вважав, що у нього своє життя, в якому дружині місця немає. Втім, попри сумний фінал шлюбу, цей союз подарував Україні трьох талановитих дітей – співачку Тоня Матвієнко, про яку знають багато людей, а також двох синів.

Старший син Ніни Матвієнко Іван веде праведне життя. У свої 33 роки він постригся у монахи та отримав нове церковне ім’я. Довгий час отець Януарій служив у Свято-Успенському монастирі в Криму, проте після 2014 року він переїздив до Ніжина. Старший син Ніни Матвієнко розповідав, що ніяких грошей за свою діяльність не отримує, а на життя заробляє іконописом. Втім, він також розповідав і про те, що житлом його забезпечують батьки.

Троє дітей Ніни Матвієнко – Іван, Антоніна та Андрій
Троє дітей Ніни Матвієнко – Іван, Антоніна та Андрій

Середній син Ніни Матвієнко та Петра Гончара успадкував батьківський талант до живопису. Андрій Гончар є відомим київським митцем, про якого багато говорять та чимало знають. У столиці зірковий син завершив Українську Академію Мистецтв, а 2003 року вже став членом Національного Союзу Художників України.

Андрій Гончар є монументалістом, а творить у традиціях українського сакрального живопису. Вперше у мистецьких виставках син Ніни Матвієнко почав брати участь ще 1997 року, а його персональні виставки в українській столиці беруть початок 2001 року. До слова, з трьох дітей лише Тоня Матвієнко пішла стопами своєї мами.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 − 2 =

Translate »