Зовсім несхожі: як виглядають Холостячки Ксенія Мішина і Злата Огнєвіч без фотошопу та макіяжу в реальності

Вибір редакції


Професійний макіяж творить дива. Він змінює риси обличчя, приховує недоліки та акцентує увагу на перевагах. З професійним макіяжем всі знаменитості виглядають справжніми красунями, а ось, як вони виглядають без нього? Перевіримо “магію гриму” на одних з найкрасивіших жінок українського шоу-бізнесу. Саме їх обрали на роль головних героїнь шоу “Холостячка”, а за їхнє серце боролися успішні і красиві чоловіки.

Ксенія Мішина

Ксенія Мішина заявила, що її нудить від колишнього чоловіка
Ксенія Мішина з макіяжем та зачіскою

Ксенія Мішина стала першою героїнею романтичного шоу “Холостячка”. Вона має дуже гарну вроду, розкішне довге волосся і підтягнуту фігуру. Кожен її образ на “Холостячці” був продуманий до дрібниць: яскравий макіяж, зачіска, одяг. А ось в звичайному житті Ксенія майже не фарбується, довге волосся зв’язує у пучок та надає перевагу зручному одягу.

Як виглядають Холостячки Ксенія Мішина і Злата Огнєвіч без фотошопу та макіяжу в реальності
Як виглядають Холостячки Ксенія Мішина і Злата Огнєвіч без фотошопу та макіяжу в реальності

Втім, навіть без макіяжу вона виглядає чудово. Ксенія регулярно ходить до косметолога та користується якісними доглядовими засобами для обличчя. Крім того, акторка активно займається спортом і дуже ретельно слідкує за своїм харчуванням. Так, Мішина не вживає м’ясо, молоко, яєчний жовток, солодощі, цукор, борошняні вироби та інше. Такий підхід до власного здоров’я подарував Ксенії не лише струнку фігуру, а й міцне, довге волосся та чисту шкіру.

Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч не знаходить спільної мови з сусідами
Злата Огнєвіч з макіяжем і зачіскою

Співачка Злата Огнєвіч стала героїнею другого сезону романтичного шоу “Холостячка”. Дівчину часто порівнювали з Ксенією Мішиною. Багатьом вона подобалась менше, ніж перша “Холостячка”. Злата має невисокий зріст (164 см) і весь час бореться із зайвими кілограмами. Зовнішність Огнєвіч важко назвати зразковою. Вона, як то кажуть, на любителя. При цьому у “Холостячці” Злата завжди виглядала яскраво і привабливо.

В Мережі практично неможливо знайти фото, де Злата Огнєвіч позує без макіяжу, адже на люди співачка виходить тільки “при повному параді”. Все можливо відкопати знімки Злати без гриму. Варто відзначити, що без макіяжу її важко впізнати.

Як виглядають Холостячки Ксенія Мішина і Злата Огнєвіч без фотошопу та макіяжу в реальності
Як виглядають Холостячки Ксенія Мішина і Злата Огнєвіч без фотошопу та макіяжу в реальностіИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 − 7 =