звідки взялося кавказьке коріння – Одна Хвилина

Вибір редакції


Співак не раз наголошував, що має широку болгарську душу, і всі вірили його словам. Та правда виявилася зовсім іншою. Якщо копнути родовід Філіпа Кіркорова, то з’ясується чимало цікавих деталей.

Філіп Кіркоров з батьками

Філіп і справді народився в болгарському місті Варна. Але його батьки не є корінними болгарами. Бедрос Крикорян познайомився з Вікторією Лихачовою у Сочі. Чоловік виступав, а дівчина прийшла на його концерт. Невдовзі молодята побралися. Деякий час вони мешкали в Болгарії, а потім переїхали до москви.

Філіп Кіркоров – школярик

Бедрос народився у вірменській родині, а прізвище Крикорян надалі змінив на Кіркоров, щоб не виникало зайвих питань. Дід Філіпа завжди наголошував, щоб удома всі розмовляли рідною мовою. Традиція збереглася і під час життя в Болгарії. У Вікторії Марківни в жилах тече єврейська кров і ще трішки домішано циганської.

Філіп Кіркоров із мамою

Філя погано пам’ятає болгарське дитинство, адже в школу пішов у москві, після чого навчався в академії Гнесіних. Ще до зустрічі з Примадонною Кіркоров гримів на весь Радянський Союз. Та Алла Борисівна вирішила змінити образ чоловіка за власними уподобаннями. Подейкують, що фейк про болгарина придумала саме Пугачова, адже росіяни завжди заздрили європейцям і воліли досягти їхнього рівня.

Філіп Кіркоров із дітьми

А про єврейську кров А.Б. порадила молодому чоловіку замовчувати. Мама Філіпа померла зовсім молодою через рак. Кажуть, що перед смертю жінка зустрілася з Аллою Пугачовою і попросила її потурбуватися про сина. Та запевнила, що все буде гаразд. Але, як ми знаємо, не виконала своєї обіцянки, і знайшли собі ще більш молодого чоловіка Максима Галкіна.

У Кіркорова на пам’ять про болгарське життя залишилася нерухомість у сонячній країні. Але вважати Болгарію історичною місциною співак не може, як би йому цього не хотілося.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − one =

Translate »