звичайні дівчата, які потрапили до зіркових родин – Одна Минута

Вибір редакції


Софія Ротару та її невістка Світлана

Як виглядає невістка Софії Ротару
Як виглядає невістка Софії Ротару

Відома співачка Софія Ротару вже давно стала свекрухою та бабусею. Єдиний син співачки Руслан багато років тому одружився на дівчині Світлані, яка згодом подарувала йому сина та доньку. Якщо часто свекрухи та невістки не можуть знайти спільну мову, то у випадку Софії Ротару все вийшло навпаки. Співачці одразу сподобалась обраниця сина. Крім того, Світлана в честь своєї свекрухи навіть назвала свою єдину доньку.

Тіна Кароль та її невістка Наталія

Як виглядає невістка Тіни Кароль
Як виглядає невістка Тіни Кароль

Єдиний син Тіни Кароль Веніамін поки що ще занадто юний для одруження, тому мова піде про брата співачка. Старший брат Тіни Кароль Станіслав вже багато років одружений на дівчині по імені Наталія. Цікаво, що Наталія являється рідною сестрою відомої української акторки Ірми Вітовської. Однак, навідмінно від своєї родички, невістка Тіни Кароль – не публічна людина. Жінка працює адвокатом та має донечку.Варто відзначити, що Тіна Кароль гарно ладнає зі своїм братом та його дружиною і часто навідує маленьку племінницю.

Оксана Марченко та її невістка Катерина

Як виглядає невістка Оксани Марченко

Син славнозвісної ведучої Оксани Марченко одружився у віці 23-х років на дівчині, яка старша за нього на 6 років. Дівчину звуть Катерина, вона фотограф та блогер-початківець. Судячи з фотографій, вона має гарні стосунки зі своєю свекрухою. Цікаво, що дівчина виходила заміж вже вагітною, однак це приховувалось від публіки. Через декілька місяців після весілля дівчина народила сина та зробила Оксану Марченко бабусею.Ірина Білик та її невістка Аліса

Як виглядає невістка Ірини Білик

23-річний син Ірини Білик Гліб поки що офіційно не одружився. Однак він вже багато років зустрічається з дівчиною на ім’я Аліса та навіть зробив їй пропозицію руки та серця. Ірина Білик уже вважає дівчину своєю невісткою і навіть інколи бере її на публічні заходи.

Цікаво, що наречена Гліба має неформальну зовнішність – кольорове волосся та багато татуювань на тілі.
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen − 15 =