Зять Ольги Сумської показав її маленьку онучку від Тоні Паперної, з якою вона не може бачитися: копія бабусі

Вибір редакції


Відома українська актриса Ольга Сумська має двох онуків, але не може з ними побачитись через те, що вони з батьками Тонею Паперною і Володимиром Ягличем живуть в росії.

Ольга Сумська в двох шлюбах народила по дочці. Від Євгена Паперного – Тоню, а від Віталія Борисюка – Анну. Молодша спадкоємиця зараз живе разом із батьками та вчиться на акторському факультеті, бажаючи продовжити сімейну династію, а старша давно переїхала жити і працювати в росію та вийшла заміж за російського актора Володимира Яглича.

У пари підростають двоє маленьких дітей, але своїх онуків Ольга Сумська не бачить, їй вдається з ними тільки по телефону спілкуватись, тому що з 24 лютого 2022 року Антоніна Паперна продовжує жити своє життя в росії так, ніби нічого не відбувається. Актриса мовчить, приховує свій Інстаграм-блог від користувачів-українців, а зірковій матері Сумській доводиться її виправдовувати в різних інтерв’ю.

Ольга Сумська розповіла про приїзд Тоні Паперної
Зять Ольги Сумської показав її маленьку онучку від Тоні Паперної

Ольга зізнавалась, що їй дуже важко і вона не знає, коли зможе побачитись з рідними. Зв’язок із донькою і онуками тримає тільки по телефону, не зачіпаючи тему війни. Артистка розповідала, що вона читає дітям українські казки, і їх няня з Харкова теж.

В Мережі з’явились нові фото онучки Сумської. Після відпочинку в теплих краях Паперна і Яглич відвідали прем’єру російського мультфільму в москві разом з п’ятирічною дочкою Євою. Знімком з родиною зять Ольги Сумської поділився в Інстаграм-блозі.

На фото дівчинка міцно тримається за руку тата. Тоня і Володимир одяглись у наряди однакових кольорів.

Зять Ольги Сумської показав її маленьку онучку від Тоні Паперної
Зять Ольги Сумської показав її маленьку онучку від Тоні Паперної

Нагадаємо, Антоніна Паперна останній раз була в Україні на 88-й день народження бабусі Ганни Іванівни разом з усією родиною. 27 лютого 2022 року артистка померла, але зіркова онучка не простилася з бабусею.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen + 9 =

Translate »