з’явилися чутки про те, що терапія перестала допомагати актрисі – Одна Минута

Вибір редакції


Про страшний діагноз родина Заворотнюк дізналася за кілька місяців після того, як 47-річна зірка “Моєї прекрасної няні” народила дитину за допомогою ЕКЗ. Саме тому багато хто часто пов’язує онкологічну хворобу актриси з тим, що Анастасія зважилася на штучне запліднення. Однак ця процедура не могла спровокувати онкологію, але могла прискорити розвиток хвороби, на який, ймовірно, актриса захворіла ще до вагітності.

Молодша донька Заворотнюк
Як виглядає молодша дочка Заворотнюк

З 2019 року Анастасія Заворотнюк не виходить на зв’язок зі своїми шанувальниками, а родина артистки відмовляється відповідати на запитання щодо її стану здоров’я. Відомо, що Заворотнюк тривалий час проходила лікування за кордоном, а останній рік вона знаходиться в Москві, де отримує альтернативне лікування, розроблене спеціально для неї.

Нещодавно в Мережі з’явилася інформація, що стан Заворотнюк значно погіршився і лікування, яке раніше допомагало актрисі, більше на неї не діє. Про це повідомляє росЗМІ , посилаючись на слова журналіста Олексія Єрьоміна.

Журналіст стверджує, що одержав інсайдерську інформацію про стан актриси. За його словами, ліки більше не діють на Заворотнюк і стан зараз критичний, шансів на виживання практично не лишилося.

Підтвердженням цієї інформації може бути те, що чоловік Заворотнюк Петро Чернишев уперше в житті скасував заплановані гастролі, втративши при цьому величезні гроші. Ймовірно, фігурист зробив це через погіршення здоров’я дружини.

Як виглядає чоловік Анастасії Заворотнюк
Як виглядає чоловік Анастасії Заворотнюк

До речі, Анастасія Заворотнюк бореться із раком мозку 4 стадії вже 3 роки. Як правило, пацієнти з таким діагнозом живуть набагато менше. Рідні актриси вважають це справжнім дивом і не готові прощатися з нею найближчим часом.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − 11 =

Translate »