з’явиться пропозиція, від якої неможливо відмовитись – Одна Хвилина

Вибір редакції


Овен

Запитайте себе, чи не надто Ви зосереджуєтеся на тому, як Вас бачать інші. Дозвольте навколишнім побачити себе справжнім, проявивши свої почуття і навіть продемонструвавши свою вразливість.

Телець

Вас постійно долатимуть сумніви щодо того, що у Вас все вийде, і Ви досягнете бажаного результату. Тож не тягніть кота за хвіст і беріться за справу. У вас все вийде.

Близнюки

Якщо зараз Ви раптом відчуваєте необхідність провести лінію у певній галузі, це буде мудро з Вашого боку. Але ще мудріше не ходити по краю, а триматися далеко позаду.

Рак

Постійні розумові процеси, які відбуваються у Вашій голові, і є шляхом до знання і розуміння справжньої суті речей. І якщо зараз Ви усвідомили щось, це була підсвідома робота Вашого мозку.

Лев

Всесвіт, що захищає Вас, добрий і щедрий, але зі зрозумілих причин може обурюватися, коли йому починають ставити дурні питання. Вас підтримують усіма можливими способами, тому просто розслабтеся і не ставте запитань.

Діва

Ваш успіх заснований не лише на силі переконання, а й на твердій та незаперечній логіці. Ви бачите розвиток ситуації з усіх ракурсів та чудово розумієте, що буде далі. А це означає, що Ви будете у виграші. І Ваш партнер, якщо він ним стане.

Терези

Те, що відбувається в реальному світі, може бути матеріалом, з якого зроблено сни та найчастіше мрії. Подумайте про це і, можливо, Ви вирішите для себе, що якась річ зі світу мрій не така вже й недосяжна.

Скорпіон

Про впертість Скорпіона ходять легенди, але що буде, якщо Ви раптом зустрінете когось, хто є чи Вашою копією в цьому плані? Може вийти так, що кожен з опонентів буде по-своєму правий, а це означає, що вам потрібен компроміс.

Стрілець

Цієї суботи Вам варто звернутися до своєї уяви, оскільки прісне існування Вам вже набридло. Так що вирушайте назустріч пригодам, які намалює Вам Ваша уява.

Козоріг

Цікаво ж поміркувати про те, що люди, які постійно надають послуги або підтримують інших, теж потребують того, щоб хтось робив для них те саме. Може, і Ви зможете комусь допомогти. Озирніться навколо.

Водолій

Цієї суботи Ви отримаєте цікаве нагадування про причинно-наслідкові зв’язки. Можливо, йтиметься про якусь важливу справу, в якій буде лише частка Вашої участі.

Риби

Зараз у вас є шанс забути всі колишні розбіжності. Скористайтеся цією нагодою, щоб полегшити собі життя в майбутньому.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve + 2 =

Translate »