“З’їхалися – потім вже познайомились”: Вова Остапчук розповів, як почав зустрічатись зі своєю третьою дружиною

Вибір редакції


Український телеведучий першого ешелону вміє зацікавити не лише власною роботою, але й цікавими подробицями особистого життя. Багато років знаменитість перебував у шлюбі з найпершою дружиною, разом вони виховували дітей і будували плани на майбутнє. Втім, сталось не як гадалось – зіркова пара розлучилась, а невдовзі Остапчук одружився вдруге.

Проте, стосунки з другою дружиною в артиста також не склались. Восени минулого року Остапчук і Горняк розлучились, а вже в грудні, як повідомляла травесті-діва Монро, шоумен почав зустрічатись із Катериною Полтавською. 22-річна обраниця ведучого працює медійницею та активно веде особистий блог. Нині про їхні стосунки знають всі, але так було не завжди.

Володимир Остапчук вперше розповів, як починались його стосунки з Катериною Полтавською
Володимир Остапчук вперше розповів, як починались його стосунки з Катериною Полтавською

Довгий час зіркова пара ховалась від сторонніх очей. На своїх сторінках у соціальних мережах ні Остапчук, ні Полтавська не розкривали одне одного. Хоча деякі з киян могли бачити зірок на прогулянці столицею, до квітня цього року їхній роман залишався цілковитою таємницею. Нині закохані розкрили всі карти, а шанувальники навіть почали підозрювати, що вони могли таємно одружитись.

Слід зазначити, що такий сценарій цілком ймовірний, оскільки, як вдалось з’ясувати, стосунки Володимира Остапчука та Катерини Полтавської розвиваються стрімко. Про це нещодавно на особистій сторінці в Інстаграмі розповів сам шоумен. Підписники поцікавились у ведучого, як він познайомився з коханою. Той зазначив, що спершу вони листувались в Інстаграмі, а вже на другій зустрічі з’їхались жити разом.

Володимир Остапчук розкрив історію знайомства зі своєю третьою дружиною Катею Полтавською
Володимир Остапчук розкрив історію знайомства зі своєю третьою дружиною Катею Полтавською

За зірковими стосунками спостерігають тисячі шанувальників. У своїх блогах закохані не припиняють зачаровувати фанів сімейною ідилією.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × four =