Весело минуло свято у родинах Решетніка, Осадчої, Ребрик та Дантеса: діти з дорослими склали живі пірамідки

Зірки з дітьми влаштували живі пірамідки

Новорічно-різдвяні свята підштовхують дітей і дорослих веселитися у родинному колі досхочу. Якщо є маленькі дітки, приготувати смачні наїдки замало. Дітлахам хочеться ще й розваг. От і пішла зірковими родинами мода на складання пірамідок із маленьких та великих членів сім’ї.

Григорій Решетнік

У родині підростає троє синів – Іван, Дмитрик і Сашко. Тож вирішивши на Різдво загадати заповітне бажання, яке одне у всіх українців, сім’я ще й провела веселий обряд. Почали з найменшого члена родини, який поклав голівку на подушку. За ним пішли старші брати, які перед тим, як скластися пірамідкою, не забували поцілувати рідну людину. За дітьми в кадрі з’явилася мама. А завершив забудову піраміди-бажання глава родини.

View this post on Instagram

A post shared by Khrystyna Reshetnik (@kristina_reshetnik)

Лілія Ребрик

У родині ведучої та хореографа Андрія Дикого дещо змінили порядок викладання голівок на подушку. Започаткував флешмоб татусь, потім – донечки. А на верхівці опинилася матуся. І це зрозуміло. Берегиня сімейного вогнища нині виношує третю дитинку, тож найближчим часом розваги з пірамідкою доведеться оновлювати вже для п’ятьох.

View this post on Instagram

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

Катерина Осадча

У родині телеведучих діяли строго по старшинству. Фундамент піраміди склав тато Юрій Горбунов, далі ми бачимо голову Каті Осадчої, сина Івана та найменшого Данилка. Всі традиції збереглися – спочатку поцілунок попереднього члена сім’ї, а вже потім укладання голівки.

View this post on Instagram

A post shared by Katya Osadcha (@kosadcha)

Володимир Дантес

Не маючи власних дітей, співак зустрів свята з малечею Даші Кацуріної. Вирішили трішки виділитися з загальної маси. Тому побудували не вертикальну піраміду. До того ж ніхто нікого не цілував. Навпаки зі сміхом колупалися пальцем у носі. Ось така альтернатива вийшла.

View this post on Instagram

A post shared by Dasha Katsurina (@dasha_katsurina)Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку?
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Мы в

Комментарии

Минимальная длина комментария - 50 знаков. комментарии модерируются
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
{full-speedbar}