Відомі зірки, які засвітилися в романтичних реаліті: Ксенія Мішина, Злата Огнєвіч, Христина Горняк-Остапчук » musicukraine.net
Відомі зірки, які засвітилися в романтичних реаліті: Ксенія Мішина, Злата Огнєвіч, Христина Горняк-Остапчук

Хто стане третьою Холостячкою

Ксенія Мішина

Чимало хейту вилилося на голову акторки, коли вона погодилася стати головною героїнею “Холостячки 1”. У свідомості багатьох людей вважалося, що має право на життя лише шоу “Холостяк”. Тим часом романтичне реаліті відбулося й викликало шалений ажіотаж.

Хто стане третьою Холостячкою

У фіналі Ксенії довелося обирати між гумористом Олександром Еллертом та бізнесменом Олексієм Тригубенком. Вибір Мішиної, яка вмить стала Сашиною, приголомшив телеглядачів, оскільки для побудови сім’ї більше підходив Олексій. Так і сталося – роман з Сашком виявився яскравим, але недовгим.

Злата Огнєвіч

Друга холостячка теж довго не могла визначитися з вибором. Врешті удача у фіналі посміхнулася підприємцю Андрію Задворному, хоча всі сподівалися, що це буде Дмитро Шевченко.

Хто стане третьою Холостячкою

І хоча переможець зізнався співачці у коханні й говорив про створення сім’ї та майбутніх дітей, за кілька місяців покинув дівчину. Згодом обранець Злати одружився, а вона так і залишилася самотньою.

Христина Горняк-Остапчук

Лаври “Холостячки 3” довгий час приміряла на себе Леся Нікітюк. Та раптово у неї вигулькнула гідна конкурентка. Коли другу дружину Володимира Остапчука підписники запитали, чи хотіла б вона взяти участь у черговому сезоні “Холостячки”, юристка зробила несподіване зізнання.

Хто стане третьою Холостячкою

Христина сповістила, що їй більше імпонує “Холостяк”. Хоча й це реаліті їй не дуже до вподоби, бо трішки не її варіанти. Вона звикла почуватися найкращою, а тут з’явиться чимала кількість конкуренток. Тож Христя навряд чи витримала б.

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку?
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Мы в

Комментарии

Минимальная длина комментария - 50 знаков. комментарии модерируются
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Hannah
Hannah
31 января 2024 05:34
Отличный веб-сайт! Это выглядит чрезвычайно экспертно! Не отставайте полезно работу! Посетите также мою страничку почивка в пулия мнения
{full-speedbar}