Артист балету Олександр Стоянов підтвердив факт розлучення з Катериною Кухар: “Матір моїх дітей”

Олександр Стоянов натякнув на розлучення з Катериною Кухар

Балерина Христина Шишпор звинуватила колег, що продовжують ставити танці під російську музику, хоча Національний театр опери відмовився від використання композиторів-росіян.

І хоча імен балерина не назвала, всі втямили, що це стосується Олександра Стоянова. Сам артист хоча й підтвердив постановку “Лебединого озера” Петра Чайковського у Німеччині, відмів звинувачення у просуванні “руского міра”.

Олександр Стоянов натякнув на розлучення з Катериною Кухар

Виправдовуючись, Стоянов записав відеозвернення, сповістивши, що з Катериною Кухар у них постійно виникає дискусія щодо виконання українськими артистами “Лебединого озера”. От тільки назвав балерину не дружиною, а… “матір’ю своїх дітей”, опосередковано підтвердивши розлад у зірковому сімействі.

Олександр Стоянов натякнув на розлучення з Катериною Кухар

Катерина з Олександром познайомилися в хореографічному училищі. Катя вже була зіркою, а першокурсника Сашка поставили до неї у пару. Невдовзі вони почали зустрічатися, а за кілька років розписалися.

Наприкінці 2018 року пара зіграла весілля в Америці. Ще за рік влаштували шлюбну церемонію просто на паркеті шоу “Танці з зірками”, де Кухар перебувала в журі. У артистів двоє дітей – Тимур та Настя. У старшого сина Катерини інший батько, але Олександр виховував хлопчика як свого.

Олександр Стоянов натякнув на розлучення з Катериною Кухар

Катерина теж прямо не розповідала про розлучення. Натомість змінивши зачіску, натякнула, що в особистому житті відбулися зміни. Кухар хвалилася в мережі гарним букетом білих квітів від невідомого шанувальника. Та головним аргументом, що переконав фоловерів в розлученні балетної пари, стала відписка Стоянова та Кухар від Інстаграму одне одного.

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку?
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Мы в

Комментарии

Минимальная длина комментария - 50 знаков. комментарии модерируются
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
{full-speedbar}