Ігор Кондратюк не любить Козловського, а Влада Яму за втечу в США виправдовує: “Він сімейна людина” » musicukraine.net
Ігор Кондратюк не любить Козловського, а Влада Яму за втечу в США виправдовує: “Він сімейна людина”

Кондратюк підтримав Влада Яму

У новому інтерв’ю для українського видання “Обозреватель” відомий продюсер і шоумен Ігор Кондратюк висловився про популярного хореографа й танцівника Влада Яму. Знаменитість зізнався, що не може засуджувати його чи висловлюватись про його майбутнє. Втім, шоумен натякнув на те, що йому навряд чи вдасться відновити кар’єру в рідній країні. Так само Ігор Кондратюк назвав причину, з якої не може засуджувати зірку.

Кондратюк підтримує Яму

На думку Кондратюка, Влад Яма, переїхавши разом із сином і дружиною за кордон, не зміг залишити їх одних. Знаменитість висловився про те, що насправді він піклується про свою родину, адже є “сімейною людиною”. Разом із тим, запевнив у коментарі для журналістів продюсер, у військових на фронті є повне право засуджувати знаменитого танцівника.

Відомий продюсер Ігор Кондратюк неочікувано підтримав Влада Яму у рішенні переїхати до СШАВідомий продюсер Ігор Кондратюк неочікувано підтримав Влада Яму у рішенні переїхати до США

Ігор Кондратюк зізнався, що часто отримує запитання про те, як ставиться до хореографа. Втім, поставив відомий український продюсер крапку в цій темі, він не може відповідати за інших людей. Своєю чергою, запевнив шоумен, він може лише зробити особисті висновки та з’ясувати для себе, як ставиться до тих чи інших артистів надалі.

Відомий продюсер Ігор Кондратюк неочікувано підтримав Влада Яму у рішенні переїхати до СШАВідомий продюсер Ігор Кондратюк неочікувано підтримав Влада Яму у рішенні переїхати до США

Разом із тим, не забув Ігор Кондратюк висловитись і про Віталія Козловського, з яким давно має професійний конфлікт, який переріс в особистий. Продюсер пригадав, що президент України вручив артистові орден, хоча 2016 року співак виступав у москві та запевняв, що йому байдуже, чий Крим та під патронатом якої країни перебуває.

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку?
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Мы в

Комментарии

Минимальная длина комментария - 50 знаков. комментарии модерируются
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
{full-speedbar}