Михайло Поплавський порадив відмовитися від мобільних телефонів: ректор втомився від сучасних технологій?

Михайло Поплавський рекомендує відмовитись від мобільних телефонів

На перший погляд, така рекомендація може здатися дивною, особливо від такої прогресивної та сучасної людини, як Михайло Поплавський.

Проте, його мета полягає ні в тому, щоб повернутися у минуле, коли телефонія не була розвинута, а в тому, щоб привернути увагу до проблеми віддаленості й відчуженості, яка часто виникає в результаті постійного захоплення технологіями та всілякими гаджетами.

Так, на своїй сторінці в інстаграмі Михайло Михайлович нагадав всім, що кожного року з 6 по 8 лютого світ відзначає День без мобільного телефону.

Всім давно відомо, що для Поплавського сімейні цінності є надважливими, і він вважає, що використання мобільних телефонів може перешкоджати нормальному спілкуванню та взаємодії між рідними. Він закликає людей звернути більше уваги на присутність та взаємодію з родиною та друзями в реальному житті, а не у віртуальному світі соціальних мереж та текстових повідомлень.

Зважаючи на те, що Михайло Поплавський є прикладом успішної кар’єри та гармонійного сімейного життя, його слова варто врахувати. При цьому не обов’язково повністю відмовлятися від мобільних телефонів, але важливо знайти баланс між використанням технологій і якісним спілкуванням наживо з тими, кого ми любимо.

View this post on Instagram

A post shared by Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)

Такий заклик знайшов гарячий відгук в серцях його шанувальників, бо багато хто начебто після цього схаменувся: “Так, телефони заполонили усю нашу увагу та час, треба інколи ними не користуватись!”- пише один. “Я нещодавно віддала свій мобільний на ремонт, ото в мене був детокс від нього, не знала, куди себе діти. Зате наліпила купу вареників”,- зізнається інший.

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку?
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Мы в

Комментарии

Минимальная длина комментария - 50 знаков. комментарии модерируются
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
{full-speedbar}